Sosyal TV’de Çarşamba Rekabeti

Bu hafta Sosyal TV’nin çarşamba zirvesindeki isim Diriliş Ertuğrul oldu!

Dün %21.45 pay oranına ulaşan Diriliş Ertuğrul Sosyal TV’nin galibi olurken Poyraz Karayel %17.29 pay oranıyla 2. sıraya ve Kara Sevda %14.18 pay oranıyla 4. sıraya yerleşti. %9.64 pay oranına ulaşan No:309 ise bu çarşamba 5. sıradaki yerini korudu.

Pelin Çift ile Gündem Ötesi %15.99 pay oranına ulaşarak dün Sosyal TV’de 3. sıraya yükseldi. Karşıt Görüş %0.82 pay oranıyla 10. sırada ve Ne Oluyor? %0.45 pay oranıyla Sosyal TV’nin çarşamba listesinde 20. sırada yer aldı.

Haber programlarından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber çarşamba gününü %1.95 pay oranıyla 7. sırada tamamlarken, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %1.82 pay oranıyla 8. sırada ve İrfan Değirmenci ile Günaydın ise günü %0.33 pay oranıyla 18. sırada tamamladı.

Kısmetse Olur %6.21 pay oranıyla dün Sosyal TV listesinde 6. sırada ve Göz6 %0.46 pay oranıyla 15. sırada yer aldı. Renkli Sayfalar ise %0.39 pay oranına ulaşarak çarşamba listesinde 16. sıraya yerleşti.

İntikam Günü!

Sosyal TV’de çarşamba gününün zirvesinde bu hafta %21.45 pay oranıyla Diriliş Ertuğrul vardı. %63'ü erkeklerden oluşan içerik üretenler #İntikamGünü etiketini paylaşımlarına ekleyerek bölümü çok beğendiklerini ve bu bölümde heyecan, hüzün, mutluluk ve coşku gibi farklı duyguları bir arada yaşadıklarını ifade ederlerken Ertuğrul’un sahnelerinde çok duygulandıklarını ve ağladıklarını da eklediler.

Poyraz Karayel’de Olaylar Olaylar

Dün Sosyal TV’nin 2.si olan Poyraz Karayel %17.29 pay oranına sahip oldu. Sosyal TV izleyicileri bölümün her hafta olduğu gibi çok güzel ve heyecanlı olduğunu dile getirirlerken Çınar-Ayşegül sahnelerinde Çınar’a nefretlerini paylaştılar. Ayrıca izleyiciler dizinin Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na desteği işlemelerinin gözlerinden kaçmadığını belirtirlerken Sinan’ın Poyraz’a yardım ettiği sahnelerde de sevgi ve övgü dolu yorumlar paylaştılar.

Şah ve Mat!

Çarşamba günü %14.18 pay oranına ulaşan Kara Sevda Sosyal TV’nin çarşamba listesinde 4. sırada yer aldı. İzleyiciler dizinin haftalık etiketi olan #şahmat etiketini kullanarak bölüm boyunca heyecan, şaşkınlık, hüzün ve sevinci bir arada yaşadıklarını, bölümü en iyi bölümlerden biri olarak değerlendirdiklerini belirtirlerken Nihan-Kemal çiftinin fotoğraflarını paylaşarak özellikle asansör sahnesinde mest olduklarını eklediler.

İşte Bunlar Hep Aşktan ;)

No:309 dün %9.64 pay oranına ulaşarak Sosyal TV’nin 5.si oldu. %87'si kadınlardan oluşan içerik üretenler bölümü beğendiklerini dile getirirlerken Lale-Onur çiftinin fotoğraflarını paylaşarak çifte olan sevgilerini paylaştılar.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 14 Aralık 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Like what you read? Give Kimola Analytics a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.