Sosyal TV’de Hafta Başı

Fatih Portakal ekranlara geri döndü, FOX Ana Haber yeni haftaya 1.likle başladı!

2. bölümüyle 1 ay aradan sonra izleyiciyle buluşan Hangimiz Sevmedik, Sosyal TV’de 2. sırada yer aldı.

Yeni bir haftaya başlarken tartışma programlarının yine Sosyal TV’de ilk 5'e girdiği görüldü. Türkiye’nin Gündemi %9.9 pay oranıyla 3. olurken Akılda Kalan %8.45 ile 4. oldu.

Hayat Sevince Güzel’in pay oranı geçen haftaya göre düştü ve dizi Sosyal TV’de 3 basamak gerileyerek bu hafta % 7.9 pay oranıyla günü 5. tamamladı.

#güvenmekistiyorum

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber yeni yayın dönemine 15 Ağustos’ta başladı. İzleyiciler seslerini #güvenmekistiyorum etiketi ile duyururken yayın, %17.43 pay oranıyla dün Sosyal TV’nin en çok konuşulanı oldu.

Hangimiz Sevmedik Yeşilçam’ı?

TRT1'in dizisi Hangimiz Sevmedik, 1 aylık aranın ardından 2. bölümüyle izleyicileriyle buluştu ve Sosyal TV’de günün 2.si oldu. İzleyiciler, Leyla ile Mecnun dizisinde Erdal Bakkal karakterini canlandıran Hangimiz Sevmedik oyuncularından Cengiz Bozkurt’a ve canlandırdığı karakter olan Şener’e övgülerde bulunurken dizinin kurgusunun Yeşilçam temalı olmasını beğendiklerini ifade eden paylaşımlar da yaptılar.

Aşk İnadı

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Hayat Sevince Güzel’in geçen hafta %16.83 olan pay oranı bu hafta %7.9'a düştü ve dizi Sosyal TV’de 5. sıraya geriledi. İzleyiciler Zarife ve Savaş çiftine desteklerini SavZar diyerek paylaşırken Barış’ın, Zarife ve Savaş aşkına engel olmamasını ve aradan çekilmesini istediler.

Gündemde Siyasetin Etkisi ve Tartışma Programları

CNN Türk’te izleyiciyle buluşan Türkiye’nin Gündemi’ne 15 Ağustos’ta Ergün Yıldırım, Ahmet Keleş ve ablalık yaptığı için ismini vermek istemeyen bir kadın konuk oldu. Kozmik kadınlar ve ablalığın nasıl işlediği tartışılan konular arasındaydı.

Veyis Ateş, Akılda Kalan’ın özel bölümünde Mete Yarar’ı ağırladı. Program, önceki pazartesi Sosyal TV’de ilk 20'de değilken bu hafta %8.45 pay oranıyla 4. sıraya yerleşti.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 15 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.