Sosyal TV’de Kuş Bakışı 14 — 20 Kasım Haftası

Geçtiğimiz hafta Sosyal TV’nin lideri Kiralık Aşk oldu.

14 — 20 Kasım haftasında Kiralık Aşk toplamda %12.12 pay oranıyla Sosyal TV’nin 1 numaralı ismi oldu.

Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz hafta toplamda pay oranını %9.61' çıkararak Sosyal TV’de 2. sıraya yerleşti.

Kısmetse Olur önceki haftaya göre 1 basamak yükselerek 3. sıraya yerleşti ve toplamda %9.54 pay oranına sahip oldu.

İçerde geçtiğimiz hafta toplamda %8.13 pay oranına sahip olarak Sosyal TV’nin 4.sü oldu.

Poyraz Karayel geçtiğimiz hafta toplamda ulaştığı %5.62 pay oranıyla Sosyal TV’nin 5. sırasındaki yerini korudu.

Pazar günü 19. bölümüyle izleyiciyle buluşan Seviyor Sevmiyor %34.41 pay oranıyla dünün Sosyal TV listesinin ilk sırasında yer alırken %4.83 pay oranıyla haftalık sıralamada 6. sıradaki yerini korumayı başardı. Dizinin Twitter Türkiye Trending Topicleri’ne de giren bölüm etiketi #gerçekleyüzleşme dün 11 saat 21 dakika gündemde kaldı. İçerik üretenler etiketi de kullanarak bölümü çok beğendiklerini paylaştılar ve Yiğit karakterini canlandıran Gökhan Alkan’ı çok başarılı bir oyunculuk sergilediği için takdir ettiler.

Bodrum Masalı dün %12.08 pay oranıyla Sosyal TV’de 3. sıraya yükselirken haftalık sıralamada %1.47 pay oranıyla 15. sırada yer aldı. Sosyal TV izleyicileri dün #Ateş etiketini kullanarak bölümün çok heyecanlı olduğunu ve beğendiklerini dile getirirlerken fragmanla ilgili duygularını da paylaştılar.

Yeni sezonun ilk bölümüyle ekranlara dönen Muhteşem Yüzyıl Kösem haftalık sıralamada %1.62 pay oranıyla 14. sıraya yerleşti.

Farklı bir formatla yeni sezona başlayan Beyaz Show ise %1.22 pay oranıyla Sosyal TV haftalık sıralamaya 19. sıradan yeniden merhaba dedi.

Geçtiğimiz hafta Sosyal TV haftalık sıralamada Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %2.86 pay oranıyla 9. sırada ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %1.06 pay oranıyla 20. sırada yer alırken tartışma programlarından Pelin Çift ile Gündem Ötesi %3.04 pay oranına ulaşarak 8. sıraya ve Cansu Canan Özgen ile Öteki Gündem %1.27 pay oranına ulaşarak 18. sıraya yükseldi.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 14–20 Kasım 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.