Sosyal TV’de Kuş Bakışı 22–28 Ağustos Haftası

Haftalık sıralama belli oldu!

Seviyor Sevmiyor, hem yayın günü performansı hem de haftalık performansıyla bu hafta Sosyal TV’de 1.liği kaptı. Dizinin haftalık sıralaması önceki haftaya göre 2 basamak yükselirken, haftalık pay oranı da artarak %15.4 oldu.

İzleyiciler oyunculukları, dizinin başarısını ve yeni bölümü beğendiklerini dile getirirken, değişen senaristi ve bunun diziye etkisini de eleştirmekten kaçınmadılar.

Bodrum Masalı, yayın günü Sosyal TV’de 1. olurken, haftalık sıralamada önceki haftaya göre pay oranı artarak %10.63 ile 2. sıraya yükseldi. No:309 da aynı şekilde Sosyal TV’de yayın gününün 1.si oldu ve haftalık sıralamada %8.28 pay oranı ile 3. sırada yer aldı.

Geçtiğimiz hafta Habertürk- Show TV ortak yayını nedeniyle yeni bölümü yayınlanamayan Aşk Laftan Anlamaz, haftalık sıralamada 4 basamak geriledi ve 6. sırada yer aldı.

Arkadaşlar İyidir, dün Sosyal TV’ye 2. sıradan merhaba dedi ve konuşulma oranıyla da haftalık sıralamaya 8. sıradan giriş yaptı. İzleyiciler, diziyi beğendiklerini ve dizide kendi hayatlarından da bir şeyler bulabildiklerini dile getirirken, karakterler hakkında da yorumlar yaparak diziden sahneler paylaştılar.

Sosyal TV’ye geçen hafta merhaba diyen bir diğer dizi de Bana Sevmeyi Anlat oldu ve yayın günü listeye 2. sıradan giriş yaptı. Dizi, %2.76 pay oranıyla Sosyal TV haftalık sıralamasında da 11. sırada yer aldı. İzleyiciler, dizinin senaryosunu ve oyunculukları beğendiklerini ifade ederken, Kadir Doğulu’nun rolüne ne kadar yakıştığını dile getirmeyi de atlamadılar.

Sosyal TV haftalık sıralamada ilk 20'ye giren haber programları, 12. sırayla İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, 15. sırayla İrfan Değirmenci ile Günaydın ve 18. sırayla Fatih Portakal ile FOX Ana Haber oldu.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 22–28 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.