Sosyal TV’de Kuş Bakışı 24 — 30 Ekim Haftası

Geçtiğimiz haftanın Sosyal TV zirvesindeki ismi Kiralık Aşk oldu!

Kiralık Aşk %12.76 pay oranına ulaşarak geçtiğimiz haftanın Sosyal TV zirvesini ele geçirdi.

Sosyal TV’de haftanın 6 günü ilk 5'te gördüğümüz Kısmetse Olur, geçtiğimiz hafta %12.33 pay oranına ulaşarak haftalık sıralamada 2. sıraya yükseldi.

Poyraz Karayel %8.66 pay oranıyla geçen hafta Sosyal TV’yi 3. sırada tamamladı.

Yeni sezonuyla ekranlara iddialı bir dönüş yapan Diriliş Ertuğrul %5.79 pay oranına ulaşarak haftalık sıralamada geçtiğimiz hafta 4. sıraya yerleşti.

Pazar gününün Sosyal TV galibi Seviyor Sevmiyor, Sosyal TV haftalık sıralamada %5.24 pay oranıyla 5. sırada yer aldı. Dizinin Twitter Türkiye Trending Topic’lerine giren etiketi #beklenengerçek 10 saat 20 dakika gündemde kalarak 45 milyon yayılıma ulaştı. Sosyal TV izleyicileri yeni bölümü çok beğendiklerini ve çok eğlendiklerini belirtirlerken dizideki yalanların daha fazla uzatılmamasını beklediklerini de dile getirdiler.

Kanal D’nin yeni dizisi Vatanım Sensin %4.07 pay oranıyla ilk haftasında Sosyal TV haftalık sıralamada 8. sıraya yerleşmeyi başardı.

Star TV’de izleyici ile buluşan yeni dizi Anne ise ilk haftadan %3.28 pay oranıyla Sosyal TV haftalık sıralamanın 9. sırasında yer aldı.

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %1.88 pay oranıyla Sosyal TV haftalık sıralamayı 15. sırada, İrfan Değirmenci ile Günaydın %1.19 pay oranıyla 18. sırada ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ise %1.11 pay oranıyla haftayı 20. sırada tamamladı.

Sosyal TV haftalık sıralamada ilk 20'ye girebilen tek tartışma programı Pelin Çift ile Gündem Ötesi %2.39 pay oranına ulaşarak 11. sıraya yükseldi.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 24–30 Ekim 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.