Sosyal TV’de Kuş Bakışı 27 Şubat — 5 Mart Haftası

27 Şubat — 5 Mart haftasında Sosyal TV’nin zirvesindeki isim Survivor!

%26.93 pay oranına ulaşan Survivor geçtiğimiz hafta da Sosyal TV’de 1.liğini korumayı başardı.

82. bölüm olan veda bölümüyle zirve anında dakikada 1.667 tweet alarak kendi Sosyal TV rekorunu kıran Poyraz Karayel, %16.07 pay oranına sahip olarak Sosyal TV’ye 2. sıradan veda etti.

Hafta boyunca aldığı içeriklerle toplamda %5.68 pay oranına sahip olan Kısmetse Olur geçtiğimiz hafta Sosyal TV’nin 3.sü oldu.

Vatanım Sensin %4.87 pay oranına ulaşarak geçtiğimiz hafta Sosyal TV’de 4. sıraya yükseldi.

%3.67 pay oranıyla Cesur ve Güzel Sosyal TV’de geçtiğimiz hafta 5. sırada yer aldı.

3 Mart cuma günü ilk bölümüyle izleyiciyle buluşan İstanbullu Gelin toplamda %1.17 pay oranına sahip olarak haftalık Sosyal TV sıralamasına 19. sıradan merhaba dedi.

%2.72 pay oranıyla 7. sırada yer alan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ve %1.45 pay oranıyla 15. sırada yer alan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Sosyal TV haftalık sıralamada ilk 20'ye giren haber programları olurken ilk 20'de yer alan tek tartışma programı %1.62 pay oranına sahip olarak 11. sıraya yerleşen Tarih Sahnesi oldu.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 27 Şubat — 05 Mart 2017 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Like what you read? Give Kimola Analytics a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.