Sosyal TV’de Pazartesi Çekişmesi

İçerde pazartesi günleri Sosyal TV’nin zirvedeki ismi olmaya devam ediyor!

İçerde dün %50.58 pay oranına ulaşarak Sosyal TV’nin zirvesindeki yerini sağlamlaştırdı! Kırgın Çiçekler bu pazartesi %6.88 pay oranıyla 3. sıraya yerleşirken Babam ve Ailesi %3.49 pay oranıyla 6. sıradaki yerini korudu. Hangimiz Sevmedik %3.39 pay oranıyla bu pazartesi listenin 7. sırasında yer alırken Paramparça %1.93 pay oranıyla 8. sıraya yükseldi.

Diriliş Ertuğrul pazar günü yaşanan Pantene Altın Kelebek Ödülleri ile ilgili kriz nedeniyle konuşulmaya devam ederek pazartesi günü Sosyal TV’de ilk 5'e girdi.

Kısmetse Olur %8.37 pay oranıyla dün Sosyal TV’nin 2. sırasında yer alırken Göz6 %0.68 pay oranıyla 14. sıradaydı.

O Ses Türkiye pazartesi gününü %1.03 pay oranına ulaşarak Sosyal TV’de 1. sırada tamamladı.

Listenin 15. sırasında %0.62 pay oranına ulaşan Renkli Sayfalar vardı.

Haber programlarından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber pazartesi gününü %4.48 pay oranıyla Sosyal TV’nin 4. sırasında tamamlarken İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %0.94 pay oranıyla 12. sırada tamamladı.

Spor programlarından Derin Futbol ise dün %0.34 pay oranıyla 20. sıradaydı.

Tartışma programlarından Türkiye’nin Nabzı %0.7 pay oranıyla dün Sosyal TV’de 13. sıraya yerleşirken Tarafsız Bölge %0.6 pay oranıyla listenin 16. sırasında yer aldı.

Mestan’ı Kim Öldürdü?

Pazartesi günleri Sosyal TV zirvesi denince akıllara gelen İçerde bu pazartesi de %50.58 pay oranına ulaşarak zirvede yer aldı. Dizinin haftalık etiketi olan #MestanıKimÖldürdü Twitter Türkiye Trending Topic’lerine de girerek 7 saat 51 dakika gündemde kaldı. Sosyal TV izleyicileri başta Çağatay Ulusoy olmak üzere tüm oyunculara övgülerde bulundular ve diziyi severek izlediklerini tekrar tekrar dile getirirlerken her bölüm sonunda ters köşe olduklarını da eklediler.

Bu Kırgın Çiçekler de #Babamİçin!

Kırgın Çiçekler dün %6.88 pay oranıyla Sosyal TV’de 3. sıraya yerleşti. Dizinin haftalık etiketi olan #Babamİçin etiketini kullanarak içerik üretenler bölümün her hafta olduğu gibi bu hafta da çok duygusal olduğunu ve bölüm boyunca ağladıklarını belirtirlerken fragmanı çok beğendiklerini ve haftaya yeni bölümü iple çektiklerini eklediler.

Babam ve Ailesi

Babam ve Ailesi bu pazartesi %3.49 pay oranıyla Sosyal TV’de 6. sıradaki yerini korudu. İzleyiciler bölümü beğendiklerini, haftaya yeni bölümü dört gözle beklediklerini belirttiler ve Bülent İnal’ın oyunculuğunu takdir ettiler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 14 Kasım 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.