Sosyal TV’de Salı Performansları

Hayat Şarkısı Sosyal TV’de salı gününün zirvesindeki isim oldu!

Hayat Şarkısı %12.84 pay oranıyla dün Sosyal TV’nin galibi oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz %9.26 pay oranına sahip olarak listenin 2 numaralı ismi olurken Anne %8.87 pay oranına ulaşarak bu salı 4. sıraya yükseldi. Son dönemdeki final iddiaları ve fragmanı ile sıkça konuşulan Kiralık Aşk ise %7.56 pay oranıyla Sosyal TV’nin 5. sırasında yer aldı. Dün Yüzyıllık Mühür %3.94 pay oranıyla 8. sıraya ve Gülümse Yeter %1.38 pay oranıyla 15. sıraya yükseldi.

Kısmetse Olur salı günü %9.08 pay oranına ulaşarak 3. sıradaki yerini korumayı başardı.

Tartışma programlarından Öteki Gündem bu salı %7.52 pay oranıyla listenin 6. sırasına yükselirken Teke Tek %3.31 pay oranıyla 9. sırada yer aldı.

Haber programlarından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber salı gününü %4.95 pay oranıyla 7. sırada tamamlarken İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat günü %3.33 pay oranıyla 10. sırada tamamladı.

Asıl Sen Şimdi Seyret!

Hayat Şarkısı dün %12.84 pay oranıyla geçen hafta yerleştiği Sosyal TV zirve koltuğunu bu hafta kimselere kaptırmadı. Sosyal TV izleyicileri bölümü çok beğendiklerini, bölüm boyunca hem çok heyecanlanıp hem de çok duygulandıklarını ifade ederlerken başta Burcu Biricik olmak üzere tüm oyuncuları başarılarından dolayı takdir ettiler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün %9.26 pay oranıyla Sosyal TV’de 2. sıradaydı. %48'ini erkeklerin oluşturduğu içerik üretenlerden bazıları dizinin yavaş ilerlemesinden ve sürekli aynı konuların işlenmesinden sıkıldıklarını ifade ederlerken bazıları ise hala heyecanlarını koruduklarını ve Sanem Çelik’in diziye yeni kan kattığını belirttiler.

Benim Kızım O!

Anne dün 7. bölümüyle Sosyal TV’de %8.87 pay oranına sahip oldu ve 4. sıraya yerleşti. İzleyiciler bu salı Beren Gökyıldız ve Gonca Vuslateri’nin oyunculuklarına övgüler yağdırırken bölümü çok beğendiklerini, bölüm boyunca çok duygulandıkları ve ağladıklarını belirttiler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 6 Aralık 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Like what you read? Give Kimola Analytics a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.