Sosyal TV’de Salı Performansları

Sosyal TV’nin salı zirvesindeki isim bu hafta da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz %12.54 pay oranına ulaştı ve geçen salı yerleştiği zirve koltuğunu bu hafta da koruyarak dün Sosyal TV’de en çok konuşulan yayın oldu. Hemen arkasından gelen Hayat Şarkısı dün %12.18 pay oranına ulaşarak 2. en çok konuşulan yayın olurken, Kiralık Aşk %6.8 pay oranıyla Sosyal TV’de 4. sıraya yerleşti. Salı dizilerinden Gülümse Yeter dün %1.82 pay oranıyla 13. sırada yer alırken, Familya %1.66 pay oranıyla 16. sıradaydı.

Kısmetse Olur %12.11 pay oranıyla dün adeta dizilerle kapıştı ve Sosyal TV’nin 3.sü oldu. Renkli Sayfalar %2.38 pay oranına ulaşarak Sosyal TV’de 8. sıraya yükselirken Göz6 ise %1.14 pay oranıyla 19. sırada yer aldı.

Haber programlarından İrfan Değirmenci ile Günaydın salı gününü %6.78 pay oranıyla 5. sırada tamamlarken, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %3.58 pay oranıyla 7. sırada tamamladı ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ise %2.02 pay oranıyla dünü 10. sırada tamamladı.

Tartışma programlarından Ne Oluyor? dün %6.3 pay oranıyla Sosyal TV’de 6. sıraya yerleşirken Öteki Gündem %1.78 pay oranıyla 14. sıradaydı.

Salı Günlerinin Hükümdarı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün %12.54 pay oranına ulaşarak Sosyal TV zirvesindeki yerini kimselere kaptırmadı. %50'si erkeklerden oluşan Sosyal TV izleyicileri yine heyecanın dorukta olduğu bir bölüm izlediklerini ve bölüm finalinde her seferinde ters köşe olduklarını dile getirirlerken Meryem’in sözlerinin geceye damga vurduğunu da eklediler.

Doğuran mıdır Anne, Yoksa Büyüten mi?

Hayat Şarkısı dün %12.18 pay oranına ulaşarak geöen hafta yerleştiği Sosyal TV’deki 2.liğini korudu. İçerik üretenler yeni bölümün final tadında bir bölüm olduğunu, yine çok heyecanlandıran sahneler izlediklerini ve çok beğendiklerini belirtirlerken annelik tartışmasında Hülya’yı savunanlar çoğunluktaydı.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 18 Ekim 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Kimola Analytics’s story.