Tartışmalı Salı

Geçtiğimiz hafta %13.41 pay oranıyla 2. sırada yer alan Tarafsız Bölge, %60.06 pay oranıyla bu salı Sosyal TV’de 1.liğe yükseldi.

30 Ağustos Salı günü Sosyal TV’de ilk 5'e giren haber programları %7.31 pay oranıyla Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ve %3.89 pay oranıyla İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat oldu. Her iki program da günlük etiketleriyle Twitter Türkiye Trending Topic’lerine de girdi. Sosyal TV’de 2. sırada yer alan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, #rehberim etiketiyle 2 saat 39 dakika gündemdeydi ve 5.6 milyon yayılıma ulaştı. 3. sırada yer alan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, #bizkutluyoruz etiketiyle 30 dakika gündemde kaldı ve 11.2 milyon yayılıma ulaştı.

Geçen hafta Sosyal TV’de 8. sırada yer alan Gülümse Yeter, bu hafta %3.53 pay oranıyla 4. sıraya yükseldi. Yüzyıllık Mühür ise %2.72 pay oranıyla Sosyal TV’de 5. sırada yer aldı.

Aşka Davet

7. bölümüyle Show TV’de izleyiciyle buluşan Gülümse Yeter, geçen haftaya göre Sosyal TV’de 4 basamak yükselerek salı gününü 4. sırada tamamladı ve içerik üretenlerin %31'i erkeklerden oluştu. İzleyiciler, #KalbininSesi diyerek hem bölüm hakkında beğenilerini ifade ettiler, hem Yasemin-Sarp ikilisi ile ilgili paylaşımlarda bulundular, hem de Seray Kaya’nın oyunculuğunu destekleyerek dizide arka plana itilmesinden duydukları rahatsızlığı dile getirdiler.

Tarafsız Salı

CNN Türk ekranlarında izleyiciyle buluşan Tarafsız Bölge’de bu salı Ahmet Hakan’a Kenan Alpay, Mustafa İslamoğlu, Mustafa Öztürk ve Sinan Meydan konuk oldu. İçerik üretenlerin %69'u erkeklerden oluştu ve program %60.06 pay oranıyla günün galibi oldu. İzleyiciler, program boyunca ve sonrasında konuklara ve açıklamalara tepki göstererek görüşlerini ifade ettiler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 30 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.