Yeni Sezon Salısı

Sezon açıldı, Sosyal TV izleyicileri Salı günü en çok Hayat Şarkısı dedi!

%21.41 pay oranıyla Hayat Şarkısı Sosyal TV’ye geri döndü ve yeni sezonu zirveyle açtı. FOX TV’nin yeni dizisi Familya, %11.31 pay oranıyla Sosyal TV’ye 3. sıradan merhaba dedi. Gülümse Yeter ise %2.58 pay oranıyla 10. sıraya yerleşti. Pazartesi günü ilk defa izleyiciyle buluşan İçerde, salı günü de hem tekrarıyla hem de izleyicilerin yoğun ilgisiyle konuşulmaya devam ederek %8.14 pay oranıyla Sosyal TV’de 4. sırada yer aldı.

Tartışma programlarına baktığımızda salı günü Sosyal TV’de %20.33 pay oranıyla Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek 2. oldu. Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge ise %4.51 pay oranıyla 5. sırada yer aldı.

Haber programlarından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %4.27 pay oranıyla Sosyal TV’de salı gününü 7. sırada, İrfan Değirmenci ile Günaydın %3.63 pay oranıyla 8. sırada ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ise %2.76 pay oranıyla 9. sırada tamamladı.

Hayat Şarkısı Zirvede!

Dün Kanal D’de ekranlara geri dönen Hayat Şarkısı, heyecanlı izleyicilerin parmak uçlarında yeni sezona zirveyle başladı! %21.41 pay oranına ulaşan diziye içerik üretenlerin %86'sını kadınlar oluşturdu. Sosyal TV izleyicileri diziyi özlediklerini ve dizinin sezona iyi başladığını dile getirirken özellikle Bayram karakterine övgüler yağdırdı ve oyuncunun sahneyi izleyiciye aktarışını ve hissettirmesini takdir ettiler.

Hoşgeldin Familya!

FOX TV’de dün ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Familya, %11.31 pay oranıyla Sosyal TV’ye 3. sıradan giriş yaptı. Diziye içerik üretenlerin %51'ini rekor şekilde erkekler oluştururken Sosyal TV izleyicileri dizinin başarılı bir yapım olduğunu ve diziyi beğendiklerini dile getirdiler, Uğur Yücel’i ekranlarda görmeyi özlediklerini de ekleyerek oyunculuğunu takdir ettiler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 20 Eylül 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

A single golf clap? Or a long standing ovation?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.