Zo zorg je dat je onze nieuwsbrief altijd ontvangt 📬

Want dat wil je

Ko van 't Hek
Aug 28, 2017 · 1 min read
René Magritte, Golconda, 1953

Ben je wel abonnee van onze nieuwsbrief Kunst Kijken met Ko & Kho, maar ontvang je ‘m niet altijd goed? Dan is dat flink balen. Voor jou en natuurlijk ook voor ons.

Gelukkig valt er iets aan te doen 😅

Hoe? Voeg hallo@kunstkijken.net toe aan je adresboek. Klinkt misschien een beetje gek, maar daarmee zeg je tegen je spamfilter: dit is goed volk, stuur maar door.

(Heb je dat gedaan, maar werkt het niet? Check dan je spamfilter, misschien heb je je instellingen zo staan dat mails van ons daarom niet goed aankomen.)

Helpt ook dat niet? Stuur ons dan een mailtje. Dan zoeken we uit hoe we het wel kunnen laten werken. Wat wij maken die nieuwsbrief wel voor niks, maar niet voor niks.

— -

Wij versturen elke maand (in de eerste week van de maand) onze nieuwsbrief met vijf kunsttips. Ben je nog geen abonnee? Meldt je dan gratis-en-voor-niks aan op www.kunstkijken.net

Kunst Kijken met Ko & Kho

Een eindeloos supermuseum

)
Ko van 't Hek

Written by

Jongen met de parel

Kunst Kijken met Ko & Kho

Een eindeloos supermuseum

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade