KSE SOE MBA: навчання як ключовий фактор трансформації держкомпаній

Закриття Програми розвитку керівників державних підприємств, 2016

Держава є найбільшим власником господарських активів. Вона володіє більш ніж 3000 підприємств, з яких в дійсності функціонує половина, і близько мільйона українців працевлаштовані на них. Реформа держпідприємств, яку провадить Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, має на меті приватизацію більшої частини компаній, запровадження корпоративного управління, посилення бюджетного нагляду та прозорості функціонування. Досягнення цих цілей результує в зростанні ефективності господарювання і, як наслідок, знизить тиск на держбюджет. Але чи все так просто?

На нашу думку, не менш важливої складовою трансформації держкомпаній є власне люди, які змінюватимуть підприємства. Саме людський капітал є двигуном швидких метаморфоз, впровадження нових практик функціонування та успішного сталого розвитку. Минулого року за ініціативи МЕРТу та підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund, KSE провело “Програму розвитку керівників державних підприємств”.

Успіх Програми, потреба в професійних кадрах та виклики реформи надихнули нас на грунтовний важливий проект — запуск єдиної в країні Програми MBA для державного сектору.

Місія KSE SOE MBA — впровадити сучасні стандарти менеджменту, змінити корпоративну культуру та перетворити держкомпанії на ефективні та конкурентноспроможні підприємства.

Перша група розпочала навчання в 2016 році. Серед студентів — співробітники стратегічно важливих держпідприємств — НАК “Нафтогаз”, ДП “Украерорух”, ДП “Українські поліметали”, “Украгролізинг” та ін. Програма триває 14 місяців і складається з 9 предметів. Надає студентам універсальний набір знань та навичок, які дозволяють ефективно керувати організацією будь-якого рівня. Студенти вивчають сучасні підходи та практики, які вже давно використовуються у світі і є, на жаль, поки дуже мало поширеними в Україні. Викладачі з великим практичним досвідом та адаптований набір навчальних дисциплін ставлять процес навчання і повсякденну діяльність студентів поруч, що дозволяє одразу використовувати отриманні знання на практиці. Один з студентів групи SOE MBA1 вже після перших занять поділився, що нові знання та інструменти дозволили йому абсолютно по-новому розглянути існуючу проблему та знайти шляхи їх вирішення.

Набір нової групи в розпалі!

KSE запрошує керівників та працівників підприємств з державною формою власності, які шукають якісну освіту міжнародного зразка та готові інвестувати час в свій розвиток та набуття першокласних знань та навичок для управління компаніями. Ми хочемо побудувати спільноту менеджменту сучасного рівня, яка здатна трансформувати державні підприємства в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії. Якщо Ви також розділяєте ці прагнення — долучайтесь:)

Більше про програму та умови вступу за посиланням на нашому сайті!