Приватне Акціонерне Товариство “Київстар”

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ

ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КАНДИДАТА ТА

ЗГОДА

I. ВВЕДЕННЯ

При здійсненні господарської діяльності, Групою Компаній Veon, будуть оброблятися персональні дані (які можуть зберігатися на папері, в електронному вигляді або у будь-який інший спосіб) про наших кандидатів, і ми усвідомлюємо необхідність відноситися до них належним і законним чином згідно з чинним локальним законодавством з питань захисту і конфіденційності даних.

Це Повідомлення про обробку персональних даних кандидата (далі — «Повідомлення») описує порядок, за яким ПрАТ «Київстар» (далі — «Компанія» або «ми»), як оператор персональних даних, збирає, використовує та у будь-який інший спосіб обробляє інформацію про своїх кандидатів (далі — «Персональні дані кандидата») у зв’язку з їх зверненням з приводу працевлаштування, як описано більш детально нижче. У такому випадку зверненням з приводу працевлаштування ви вважатиметеся заявником відповідно до умов цього Повідомлення («Кандидат»).

Ми розуміємо важливість захисту Ваших Персональних даних кандидата і прагнемо використовувати наш сумлінний досвід обробки таких даних. Наші процеси направлені на те, щоб збирати, обробляти, використовувати та передавати ці дані у відповідності до чинного місцевого законодавства.

II. ДАНІ, ЩО ЗБИРАЮТЬСЯ ТА ОБРОБЛЯЮТЬСЯ НАМИ

Компанія збирає Персональні дані кандидата безпосередньо від Кандидата, а також, з інших доступних джерел у тій мірі, в якій вона є відповідною та дозволеною чинним місцевим законодавством. Згідно з чинним місцевим законодавством та практикою, категорії Персональних даних кандидата, які зазвичай збираються та обробляються в контексті набору персоналу, є такими:

· ПІБ і контактна інформація (напр., адреса, адреса електронної пошти, номер телефону та інша контактна інформація);

· інформація про досвід роботи (напр., компетенція, досвід та рівень освіти, кваліфікація, досвід роботи та/або резюме, записи в трудову книжку та характеристики);

· дипломи про освіту;

· інформація, отримана під час співбесід та телефонних розмов;

· демографічні дані ( напр., дата народження, стать, національність, група інвалідності);

· переважні опції Кандидата, наприклад, переважна країна зайнятості, області, що представляють інтерес, а також, ваші бажані способи з’єднання з Компанією;

· ідентифікатор Кандидата у якості користувача в системі рекрутінгу “Lever Talent Acquisition Suite”, наприклад, імена користувачів, паролі для входу в власний профіль та інша така інформація, яка використовується у зв’язку з автентифікацією вас як користувача;

· Технічна інформація: коли Кандидат отримує доступ до наших послуг в Інтернеті, наші веб-сервери автоматично створюють записи про ваш візит. Ці записи, як правило, включають в себе IP-адресу, час доступу, сайти, з якими пов’язані, відвідані сторінки, використані посилання та функції, переглянутий або затребуваний вміст, браузер або тип програми, мова та інша така інформація;

· інша інформація, така як, інформація, отримана з публічних джерел, а також інформація, пов’язана з кредитною або попередньою перевіркою, залежно від позиції, яку ви подаєте;

· та інша інформація необхідна для прийняття рішення про працевлаштування.

Компанія не буде збирати і обробляти будь-які Персональні дані кандидата, особливо конфіденційні Персональні дані кандидата, якщо це заборонено чинним місцевим законодавством. Типи Персональних даних кандидата, фактично зібраних Компанією або будь-якою афілійованою чи дочірньою компанією, можуть відрізнятися від юрисдикції до юрисдикції, а деякі юрисдикції можуть не зібрати всі категорії Персональних даних кандидата, які перелічені вище.

III. ПРИЗНАЧЕННЯ ЗБОРУ, ОБРОБКИ ТА/АБО ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КАНДИДАТА

Компанія використовує систему рекрутінгу “Lever Talent Acquisition Suite” у глобальному масштабі, щоб управляти онлайн заявками на працевлаштування, отриманими від поточних та майбутніх працівників, а також, забезпечити можливості працевлаштування в країні, де Кандидати збираються подавати заявку, а також, в інших країнах та регіонах.

Ми збираємо, обробляємо та/або використовуємо Персональні дані кандидата з наступними цілями:

1. визначити Вашу кваліфікацію для працевлаштування та прийняття рішення про прийом на роботу;

2. оцінити чи підходите Ви на інші вакансії;

3. підтвердити Персональні дані кандидата та перевірити рекомендації та/або провести попередню перевірку даних (при необхідності), в тому числі, але не обмежуючись:

- створювати та проводити опитування та оцінки;

- оцінювати, відбирати та наймати Кандидатів;

- проводити попередні та кредитні перевірки та оцінки, як того вимагає чи допускається чинним місцевим законодавством;

- щоб зв’язатися із третіми особами з метою отримання рекомендацій, наданими Вами для оцінки Ваших попередніх виступів;

4. проінформувати Вас електронною поштою, смс чи іншим каналом про стан Вашого звернення з приводу працевлаштування до Компанії, в тому числі, але не обмежуючись:

- отримати додаткову інформацію, якщо це необхідно;

- інформувати Вас про наявні вакансії;

- надати Вам інформацію, що стосується Вашої заявки, і виконати Ваші запити;

5. допомогти, у разі запиту Кандидату, отримати ним/нею імміграційної візи або дозволу на роботу, якщо необхідно;

6. захистити наші права та виконати наші правові обов’язки;

7. проінформувати Вас електронною поштою, смс чи іншим каналом про інші місцеві або міжнародні вакансії у Групі Компаній Veon, які, як ми вважаємо, підійдуть Вам;

8. Удосконалення послуг:

- ми можемо використовувати Ваші Персональні дані кандидата для розробки та вдосконалення процесів набору персоналу, веб-сайтів та інших пов’язаних з ними послуг. Де це можливо, ми використовуємо зведену анонімну інформацію в контексті заходів з розробки.

У разі успішного звернення з приводу працевлаштування, Ваші Персональні дані кандидата можуть оброблятися для необхідних цілей при працевлаштуванні та бути включені до Вашої справи працівника.

Ми не збираємо та не використовуємо надані Вами Персональні дані кандидата для інших цілей, що не перераховані вище.

Лише обмежена кількість осіб серед підрозділу HR, а також деяких керівників (тобто тих осіб, які беруть участь у підбору персоналу до своїх підрозділів) будуть мати доступ до Персональних даних кандидата, коли це необхідно у зв’язку з виконанням своїх службових обов’язків.

Компанія не збирає, не використовує, не розкриває та не обробляє у будь-який інший спосіб Персональні дані кандидата для маркетингових цілей.

Компанія не буде зберігати Персональні дані кандидата на довший період, ніж той, який передбачається для досягнення цілей, зазначених у цьому Повідомленні та/або необхідних чи дозволених чинним місцевим законодавством.

Крім того, Персональні дані кандидата можуть бути оброблені для інших цілей, які Кандидат явно погодив у кожному додатковому окремому випадку. Кожного разу, коли це необхідно та відповідає обов’язковим вимогам щодо ведення обліку, Компанія видаляє та/або анонімізує Персональні дані кандидата, які більше не потрібні.

IV. ОДЕРЖУВАЧІ ДАНИХ КАНДИДАТА

Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно Компанією і для Компанії. Проте візьміть до уваги, що Ваші Персональні дані кандидата можуть бути розкриті:

- постачальникам послуг, які задіяні для вищевказаних цілей. Компанія вимагає, щоб ці компанії забезпечували належний захист Ваших Персональних даних кандидата та не використовували їх з неправомірними цілями;

- Юридичним особам Групи Компаній Veon. Враховуючи те, що відповідальність підрозділу HR, а також адміністративна відповідальність керівників за підбір кандидатів та діяльність Компанії може частково покладатися на головну компанію Veon Ltd., яка знаходиться в м. Амстердам, Нідерланди, та на інших афілійованих осіб Компанії (далі — «Юридичні особи групи компаній Veon»), Компанія може передавати або відкривати доступ до відповідних Персональних даних кандидата, в обсязі, встановленому чинним місцевим законодавством, тим одержувачам і для цілей, визначених у розділі ІІІ цього Повідомлення. Всі Юридичні особи Групи Компаній Veon вказані на сайті https://www.veon.com/.

Юридичні особи Групи Компаній Veon та постачальники послуг, які використовують Персональні дані кандидата, можуть знаходитись під юрисдикціями, що не забезпечують той рівень захисту Персональних даних кандидата, який забезпечується у Вашій рідній країні. Компанія зобов’язується забезпечити, щоб такі міжнародні передачі даних відбувались у відповідності до вимог чинного законодавства із захисту персональних даних. Компанія буде вимагати, щоб Юридична особа Групи Компаній Veon або відповідний постачальник послуг гарантували належний рівень захисту даних, як того вимагає чинний закон про захист даних за допомогою укладання договору або у інший спосіб.

Заявка Кандидата буде використовуватися у всьому світі у зв’язку з процесами найму в Компанії. Таким чином, Персональні дані кандидата можуть бути передані через національні кордони, і до них можуть звертатися інші Юридичні особи Групи Компаній Veon, з країн, що мають різні закони, що забезпечують різний ступінь захисту

Це означає, що Персональні дані кандидата можуть бути передані іншим Юридичним особам Групи Компаній Veon та в інші країни, ніж та, у якій Ви подаєте заявку. Такі інші країни не завжди мають еквівалентні закони, що забезпечують особливий захист або права щодо Персональних даних кандидата, або вони мають різні правила щодо конфіденційності та захисту даних. Компанія приймає розумні кроки, щоб гарантувати, що існує правова база для такої передачі, і що відповідний захист Персональних даних кандидата здійснюється відповідно до вимог чинного місцевого законодавства.

Компанія не розкриває Персональні дані кандидата будь-якій третій стороні, яка не є (а) Юридичною особою Групи Компаній Veon, або (б) постачальником послуг за письмовим договором, без попереднього повідомлення Кандидата та отримання позитивної згоди для такого розкриття.

Обов’язкове розкриття інформації: Компанія може вимагати від або, відповідно до вимог чинного місцевого законодавства, розкривати Персональні дані кандидата певним органам влади або іншим третім особам, наприклад, урядовим відомствам, відповідальним за діяльність у сфері зайнятості, статистичної інформації або поліції чи іншим правоохоронним органам, наприклад, у контексті проведення попередньої перевірки.

Злиття та поглинання: коли компанія вживає заходів для продажу, купівлі, об’єднання чи іншої реорганізації своєї діяльності в деяких країнах, це може полягати у розкритті інформації для таких компаній. За таких обставин, Компанія прийматиме всі розумні заходи, щоб гарантувати, що необхідні заходи для захисту Персональних даних кандидата прийняті такими компаніями.

Інше: Компанія також може розкривати та іншим чином обробляти Персональні дані кандидата відповідно до вимог чинного місцевого законодавства для захисту законних інтересів Компанії, наприклад, у цивільних чи кримінальних справах.

Компанія буде (і) здійснювати належну юридичну перевірку при відборі таких постачальників послуг, та (іі) вимагати через відповідні договірні процедури, щоб такі постачальники послуг здійснювали технічні та організаційні заходи безпеки належним чином щодо захисту та обробки Персональних даних кандидата лише за дорученням Компанії та ні за яких інших обставин. Перелік цих постачальників, під юрисдикцією яких знаходиться обробка даних, може бути наданий Кандидату за його письмовим запитом, як зазначено нижче в розділі VII.

V. ЗАХИСТ ТА ДОСТОВІРНІСТЬ ДАНИХ

Ми докладемо необхідних розумних зусиль, щоб здійснити належні заходи по відношенню до незаконної чи неправомірної обробки Персональних даних кандидата, та понесених втрат або збитків, зловживань, здійснення несанкціонованого доступу, розкриття, виправлення або знищення таких даних. Ми повинні забезпечити процедури і технології захисту Персональних даних кандидата від моменту збору до моменту їх знищення. Забезпечити захист Персональних даних кандидата означає гарантувати конфіденційність, достовірність та доступність Персональних даних кандидата (в рамках повноважень).

Компанія та Юридичні особи Групи Компаній Veon, наскільки це допустимо, також підтримують законні процедури і надають гарантії, що такі дані є надійними, точними, повними та актуальними для їх цільового призначення.

Конфіденційність та безпека є ключовими міркуваннями для Компанії. Ми визначили конкретні обов’язки щодо вирішення питань, пов’язаних із конфіденційністю та безпекою. Ми застосовуємо нашу внутрішню політику та керівні принципи шляхом відповідного вибору заходів, включаючи, активне і реактивне управління ризиками, інженерію безпеки та конфіденційності, навчання та оцінку. Ми вживаємо відповідні розумні заходи для вирішення питання про безпеку в Інтернеті, фізичну безпеку, ризик втрати даних та інші подібні ризики, беручи до уваги ризик, який представляє обробка, та характер захищених даних. Крім того, ми обмежуємо доступ до наших баз даних, що містять особисті дані, уповноваженим особам, які мають обґрунтовану потребу отримати доступ до такої інформації.

VI. ДОСТУП ДО ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КАНДИДАТА

Відповідно до чинного місцевого законодавства, кандидати мають право на доступ, ознайомлення, оновлення, виправлення, а також на запит про видалення своїх Персональних даних кандидата.

Кандидати повинні направляти в Компанію будь-які запити про надання доступу та оновлення, або виправлення чи видалення своїх Персональних даних кандидата, як зазначено нижче у розділі VII.

VII. ЯКІСТЬ ДАНИХ ТА ВАШІ ПРАВА

Інформація, яку подає Кандидат, повинна бути повною, точною та актуальною. Ми приймаємо розумні кроки, щоб зберегти Персональні дані кандидата, які ми маємо в своєму розпорядженні точними і видалити невірні або непотрібні особисті дані. Ми закликаємо Кандидата періодично переглядати Персональні дані кандидата через обліковий запис Кандидата, щоб переконатися, що вони є актуальними. У тій мірі, в які це дозволено або вимагається чинним місцевим законодавством або за згодою Кандидата, ми можемо використовувати публічні джерела для перевірки того, що Персональні дані кандидата, які ми маємо в своєму розпорядженні є правильними.

Стосовно обробки Персональних даних кандидата, Кандидат завжди матиме права, передбачені чинним місцевим законодавством. Крім того, це Повідомлення надає Кандидату право знати, які Персональні дані кандидата ми маємо відносно Кандидата; вимагати вилучення чи оновлення неповних, неправильних, непотрібних або застарілих особистих даних, а також, заперечувати на законних підставах, що Компанія обробляє Персональні дані кандидата.

Можуть існувати певні категорії інформації, передбачені чинним місцевим законодавством, які Компанія може законно утримувати. Якщо Компанія відмовляється надавати доступ до будь-яких Персональних даних кандидата, Кандидатові буде надано підстави для такого рішення.

Кандидату рекомендується використовувати доступні інструменти управління профілем для доступу, перегляду та редагування профілю. Кандидат може мати можливість видалити весь профіль безпосередньо з доступних інструментів або, якщо буде потрібно, подати запит на таке видалення профілю, зв’язавшись із наявною підтримкою з підбору персоналу.

У випадку, якщо Кандидат скасовує згоду або заперечує проти певних процесів обробки або повністю знищує профіль, Компанія може не мати можливості продовжувати процес прийому на роботу з Кандидатом.

Якщо Кандидат має запитання щодо Персональних даних кандидата, зверніться, в першу чергу, до відповідного персоналу з прийому на роботу через надані контакти або канали. Зауважте, що Кандидат може отримати доступ до більшості Персональних даних кандидата та керувати ними за допомогою наявних інструментів керування профілем.

Кандидат може звернутися до Компанії у випадку будь-яких запитань щодо питань конфіденційності. Такі запитання та зауваження можуть бути зроблені або повідомлені в письмовій формі на адресу нижче:

_________________________

_________________________

_________________________.

VIII. ЗМІНИ ДО ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ

Компанія може час від часу змінювати це Повідомлення змінювати або відкликати доступ до рекрутінгової системи “Lever Talent Acquisition Suite” у будь-який час з будь-якими додатковими повідомленнями чи без них. Проте, якщо це Повідомлення змінено суттєво, несприятливим чином, Компанія розмістить повідомлення про такі зміни на початку цього Повідомлення та на домашній сторінці веб-сайту Компанії протягом тридцяти (30) календарних днів з дати такої зміни. Ми рекомендуємо, щоб Кандидат повторно перевіряв це Повідомлення, час від часу, щоб дізнатися про будь-які зміни, внесені до цього Повідомлення.

ЗГОДА КАНДИДАТА

Я ознайомлений з «Повідомленням про обробку персональних даних кандидата», повністю розумію його зміст і надаю свою пряму згоду на:

· застування його умов в дозволених цілях, пов’язаних з моїм працевлаштуванням, в тому числі, на збір, обробку та використання моїх Персональних даних кандидата Компанією;

· можливу міжнародну передачу моїх Персональних даних кандидата Юридичним особам Групи Компаній Veon або іншим третім особам, які знаходяться на території іншої юрисдикції, з метою і в порядку, описаному в «Повідомленні про обробку персональних даних кандидата»;

· міжнародну передачу моїх Персональних даних, кандидата, наданих мною у своєму резюме, а також, у процесі переговорів щодо мого майбутнього працевлаштування у Компанію, для їх обробки підрозділами HR Компанії та Юридичних осіб Групи Компаній Veon у рекрутінговій системі “Lever Talent Acquisition Suite” (компанія Lever https:www.lever.co, яка знаходиться на території юрисдикції США), з якої мої Персональні дані кандидата будуть видалені:

- працівником HR та переміщені до моєї справи працівника у разі успішного працевлаштування до Компанії;

- автоматично, через 12 місяців після закінчення процесу підбору персоналу;

- мною, шляхом видалення мого профілю Кандидата на цьому сайті.

Я проінформований Компанією про свої права, як суб’єкт Персональних даних, в тому числі, про право у будь-який час відкликати свою згоду. Однак, це відкликання не вплине на законність обробки Персональних даних кандидата, яка була здійснена протягом фактичної дії наданого оригіналу згоди.


Private Joint Stock Company Kyivstar

APPLICANTS PERSONAL DATA PROCESSING NOTICE AND CONSENT

I. INTRODUCTION

In the course of our business, Veon Group of Companies, will process personal data (which may be held on paper, electronically, or otherwise) about our applicants and we recognise the need to treat it in an appropriate and lawful manner, in accordance with applicable local law on data protection and privacy.

This Applicants Personal Data Protection Notice (“Notice”) describes the manner by which Private Joint Stock Company Kyivstar (the “Company or “we”), as data controller, collects, uses, and otherwise processes information about its applicants (“Applicants Personal Data”) in connection with their application for employment, as described in more detail below. In this case of application for employment you will be considered as the applicant, under the terms of this Notice (“Applicant”).

We understand the importance of the protection of your Applicants Data and are committed to using good practices in how we handle such Data. Our processes are designed to ensure that we collect, process, use and transfer that data in accordance with applicable local law.

II. Data we collect and process

Company collects Applicants Personal Data directly from the Applicant as well as from other available sources to the extent relevant and permitted by the applicable local law. Subject to applicable local law and practice, the categories of Applicants Personal Data that are typically collected and processed in the recruitment context are:

· name and contact information (such as address, e-mail address, phone number and other contact information);

· experience information (such as competences, experience and education level, skills, work experience and/or CVs, employee records and appraisals, third party references);

· education certificates;

· information from interviews and phone screenings;

· demographic information (such as date of birth, gender, nationality disability status);

· Applicant preferences, e.g. preferred country of employment, areas of interest as well as your preferred ways to be contacted by the Company;

· Applicant user identity in “Lever Talent Acquisition Suite”, e.g. user names, passwords for logging into own profile and other such information used in connection with authenticating you as a user;

· Technical Information: when the Applicant access our services online, our web servers automatically create records of your visit. These records typically include IP-address, access times, the sites linked from, pages visited, the links and features used, the content viewed or requested, browser or application type, language and other such information;

· other information, such as information found from public sources as well as information related to credit or background checks, depending on the position you are applying for;

· and other information necessary for making a recruitment decision.

The Company will not collect or process any Applicants Personal Data, and particularly sensitive Applicants Personal Data, if prohibited by applicable local law. The type of Applicants Personal Data actually collected by the Company or an affiliate/subsidiary may vary from jurisdiction to jurisdiction, and some jurisdictions might not collect all of the categories of Applicants Personal Data listed above.

III. Purposes of COLLECTINg, processing and/Or using APPLICANTS PERSONAL Data

Company uses “Lever Talent Acquisition Suite” recruiting system globally to manage on-line job applications received from current and prospective employees and to provide job opportunities in the country where Applicants are about to apply as well as in other countries and regions.

We collect, process and/or use Applicants Personal Data for the following purposes:

1. determining your qualifications for employment and reaching a recruitment decision;

2. evaluating your suitability for other employment vacancies;

3. verifying Applicants Personal Data and carrying out reference checks and/or conducting background checks (where applicable), including, but not limited to:

- to set up and conduct interviews and assessments;

- to evaluate, select and recruit Applicants;

- to conduct background and credit checks and assessments as required or permitted by applicable local law;

- to contact third party references provided by you to evaluate your previous performances;

4. informing you, via e-mail, SMS or otherwise about the progress of your application for employment with the Company, including, but not limited to:

- to obtain additional information where necessary;

- to inform you of available vacancies;

- to provide you with information relating to your application and to fulfill your requests;

5. where requested by the Applicant, assisting him/her with obtaining an immigration visa or work permit where required;

6. protecting our rights and fulfilling our legal obligations;

7. informing you, via e-mail, SMS or otherwise about other local or global vacancies at Veon Group of Companies that we consider you suitable to make an application of employment for;

8. Development of services:

- we may use your Applicants Personal Data to develop and improve our recruitment processes, websites and other related services. Where feasible, we use aggregated anonymous information in context of the development activities.

Should your application for employment be successful, your Applicants Personal Data may be processed for the necessary employment purposes and included in your employment file.

We do not collect or use the Applicants Personal Data you submit for other purposes than as indicated above.

Only a limited number of restricted individuals within the HR, as well as certain managers (i.e., only persons who take part in the recruitment process for their departments) will receive access to Applicants Personal Data when necessary in connection with their job responsibilities.

The Company does not collect, use, disclose, or otherwise process Applicants Personal Data for marketing purposes.

The Company will retain Applicants Personal Data no longer than is necessary to carry out the purposes listed in this Notice and/or as required or permitted by applicable local law.

Additionally, Applicants Personal Data may be processed for other purposes the Applicant has explicitly consented to in each additional single case. Whenever necessary and subject to statutory record-keeping requirements, Company will delete and/or anonymize Applicants Personal Data that are no longer needed.

IV. RECIPIENTS OF APPLICANTS PERSONAL DATA

Your personal data will be used solely by or for the Company. But note that your Applicants Personal Data may be disclosed to:

- service providers we engage for the purposes described above. The Company requires these companies to adequately safeguard your Applicants Personal Data and not use it for unauthorized purposes;

- Veon Group Entities. Since HR and management responsibility for Applicants’ recruitment and the Company’s operations may partially rest with the Company’s parent entity Veon Ltd., located in Amsterdam, The Netherlands, and with other affiliates of the Company (the “Veon Group Entities”), the Company may transfer or allow access to relevant Applicants Personal Data, to the extent authorized by applicable local law, to those recipients for the purposes identified under Section III of this Notice. All Veon Group Entities are identified at https://www. veon.com/.

Veon Group Entities and service providers that use Applicants Personal Data may be vested in territories where the laws do not offer a level of protection for Applicants Personal Data equivalent to the law, which applies in your jurisdiction. The Company will ensure that such international data transfers are in compliance with applicable data protection legislation. The Company will require that a Veon Group Entity or the relevant service provider ensures an adequate level of data protection within the meaning of applicable data protection law by means of contract or otherwise.

Applicant application will be used globally in connection with recruitment processes within the Company. Therefore, Applicants Personal Data may be transferred across national borders and may be accessed by other legal entities of the Veon Group Entities from countries with different laws providing varying degrees of protection

This means that Applicant Personal Data may be transferred to other Veon Group Entities and to other countries than the one where you are applying to as an applicant. Such other countries do not always have equivalent laws providing specific protection for or rights in relation to Applicants Personal Data or they have different rules on privacy and data protection. Company takes reasonable steps to ensure that there is a legal basis for such a transfer and that adequate protection for Applicants Personal Data is provided as required by applicable local law.

Company will not disclose Applicants Personal Data to any third party who is not (a) a Veon Group Entity, or (b) a service provider under written contract, without first providing the Applicant with notice and obtaining affirmative consent for such disclosure.

Mandatory disclosures: Company may be required by or under mandatory applicable local law to disclose Applicants Personal Data to certain authorities or other third parties, for example, to government agencies responsible for the employment activities, statistical information or to the police or other law enforcement agencies, for example in context of conducting a background check

Mergers and acquisitions: where Company takes steps to sell, buy, merge or otherwise reorganize its businesses in certain countries, this may involve disclosing Applicants Personal Data to such companies. In such circumstances, Company will take all reasonable steps to ensure that appropriate measures to protect Applicants Personal Data are taken by such companies.

Other: Company may also disclose and otherwise process Applicants Personal Data in accordance with applicable local law to defend Company’s legitimate interests, for example, in civil or criminal legal proceedings.

The Company will (i) exercise appropriate due diligence in the selection of such service providers, and (ii) require via appropriate contractual measures that such service providers maintain adequate technical and organizational security measures to safeguard the Applicants Personal Data, and process the Applicants Personal Data only as instructed by the Company and for no other purposes. The list of these providers, jurisdiction of the data processing may be provided to Applicant upon its written request as specified below in Section VII.

V. Data Security and data integrity

We will ensure that appropriate reasonable measures are taken against unlawful or unauthorized processing of Applicants Personal Data, and against the loss of, or damage to, misuse, unauthorized access, disclosure, alteration or destruction of Applicants Personal Data. We have in place procedures and technologies to maintain the security of all Applicants Personal Data from the point of collection to the point of destruction. Maintaining Applicants Personal Data security means guaranteeing the confidentiality, integrity and availability (for authorized purposes) of the Applicants Personal Data.

The Company and the Veon Group Entities, to the extent applicable, also maintain reasonable procedures to help ensure that such data is reliable for its intended use, accurate, complete and current.

Privacy and security are key considerations for the Company. We have assigned specific responsibilities to address privacy and security related matters. We enforce our internal policies and guidelines through an appropriate selection of activities, including proactive and reactive risk management, security and privacy engineering, training and assessments. We take appropriate reasonable steps to address online security, physical security, risk of data loss and other such risks taking into consideration the risk represented by the processing and the nature of the data being protected. In addition, we limit access to our data bases containing personal data to authorized persons having a justified need to access such information.

VI. Access to APPLICANTS Data

In accordance with applicable local law, Applicants have the right to access, review, update, correct and request the deletion of their own Applicants Personal Data.

Applicants should transmit any requests for access or updates to, or corrections or deletions of their own Applicants Personal Data to the Company as specified below in Section VII.

VII. DATA QUALITY AND YOUR RIGHTS

The information the Applicant submit must be complete, accurate and up to date. We take reasonable steps to keep the Applicants Personal Data we possess accurate and to delete incorrect or unnecessary personal data. We encourage the Applicant to access Applicants Personal Data through the Applicant account from time to time to ensure that it is up to date. To the extent permitted or required by applicable local law or subject to the Applicant consent, we may use public sources in order to verify that Applicants Personal Data we hold is correct.

With respect to the processing of the Applicants Personal Data, the Applicant will always have the rights as provided by applicable local law. In addition, this Notice provides the Applicant with the right to know what Applicants Personal Data we hold about the Applicant; to request incomplete, incorrect, unnecessary or outdated personal data deleted or updated as well as to object on compelling legitimate grounds to Company’s processing of Applicants Personal Data.

There may be certain categories of information prescribed by applicable local law that Company may lawfully withhold. If Company declines to provide access to any of the Applicants Personal Data, the Applicant will be provided with the reasons for such a decision.

The Applicant are encouraged to use available profile management tools to access, view and edit profile. The Applicant may be able to delete the entire profile directly from the available tools or, if may be required, to request such deletion of the profile by contacting available recruitment support.

In case the Applicant revoke the Consent or object to certain processing activities or delete profile completely, Company may be unable to continue the recruitment process with the Applicant.

If the Applicant has any queries about the Applicants Personal Data, contact primarily the relevant recruiting personnel through provided contacts or channels. Note that the Applicant may access and manage much of the Applicants Personal Data online by using the available profile management tools.

The Applicant may contact Company in case of any queries concerning Privacy matters. Such queries and concerns may be made or reported in writing to the below address:

_________________________

_________________________

_________________________.

VIII. Changes to this NOTICE

Company may from time to time change this Notice or change, modify or withdraw access to the “Lever Talent Acquisition Suite” at any time with or without any additional notifications. However, if this Notice is amended in a material, adverse way, Company will post a notice advising of such amendment at the beginning of this Notice and on Company’s website homepage, within thirty (30) calendar days from the date of such amendment. We recommend that the Applicant to re-visit this Notice from time to time to learn of any such changes to this Notice.

APPLICANTS CONSENT

I have read the Applicants Personal Data Processing Notice, I fully understand its contents and provide my explicit consent to:

· the application of its terms for the permitted purpose related to my employment, which includes collection, processing and use of my Personal Data by the Company;

· possible international transfer of my Personal Data to the Veon Group Entities and other third parties located in other jurisdictions, for the purposes and in the manner described in this Applicants Personal Data Protection Notice;

· the international transfer of my Personal Data, provided by me in my curriculum vitae, as well as, during negotiations regarding my future employment with the Company, for the purpose of their processing by HR of the Company and Veon Group Entities in “Lever Talent Acquisition Suite” recruiting system (Lever https://www.lever.co, the company that is located in USA jurisdiction), from which my Personal Data will be deleted:

- by an HR employee and included in my employment file if my application for employment with the Company was successful;

- automatically, within 12 months following the end of the recruitment process;

- by myself, by removing my profile on this website.

I am informed by the Company about my rights as a Personal Data subject, including the right to withdraw my consent at any time. This withdrawal, however, will not affect the lawfulness of the Personal Data processing made during the effective time of the original consent given.