Kyivstar Careers
Published in

Kyivstar Careers

Програма стажування STARt Yourself 2019 в Київстар

З задоволенням ділимось підсумками програми стажування Start Yourself 2019.

З початку серпня в Київстар стартувала програма стажування 2019. До команди Київстар приєдналися 22 мотивованих стажерів, які почали свій кар’єрний шлях в компанії в різних підрозділах компанії (ІТ, Маркетинг, Юридичний департамент, Технічна дирекція, PR, бухгалтерія та інші).

Стажування — це унікальна можливість отримати професійні знання, унікальний досвід взаємодії і подивитись на існуючі задачі з точки зору різних поколінь. Під час програми, для більш якісної та масштабної адаптації в робочу атмосферу, наші стажери пройшли також різноманітні тренінги професійного та особистісного розвитку.

6 місяців спільної роботи пролетіли майже непомітно, і вже в січні ми підводили підсумки. Під час «Випускного» стажери ділились своїми враженнями, досягненнями та результатами, а також інсайтами та баченням нового покоління життя в Київстар.

За підсумками другого сезону програми стажування ми отримали чудовий результат. Ми пишаємось тим, що 13 з 22 стажерів продовжили свій шлях в нашій компанії. Це прекрасний приклад ефективної взаємодії менеджера і молодого фахівця в форматі Win-Win.

Ми вдячні всім учасникам програми, за залученість і командну роботу!

Спостерігаючи за результатами програми, ми не зупиняємося на досягнутому. Тому слідкуйте за анонсом наступного набору заявок на програму стажувань 2020–2021!

--

--

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store