Старт проекту профорієнтації для підлітків STARt yourself

Kyivstar Careers
Sep 19 · 3 min read

Із задоволенням анонсуємо наш соціальний проект профорієнтації для підлітків STARt yourself!

Цієї осені разом з колегами з різних підрозділів Київстар ми організовуємо на території нашого офісу лекції і семінари для підлітків. На превеликий жаль, існуюча система освіти недостатньо адаптована під реалії бізнесу, не забезпечує наших дітей актуальною і релевантною інформацією про доступні варіанти майбутньої професії.

Тому з допомогою наших колег з Київстар, ми підготували ряд цікавих курсів для підлітків із найбільш затребуваних спеціальностей. Тут ми розповімо про ключові сфери сучасного бізнесу, як вони функціонують, що необхідно знати і вміти, щоб стати конкурентоспроможним фахівцем у своїй галузі.

Лекції проходитимуть в київському офісі (вул. Дегтярівская. 53) з 3 жовтня по 29 листопада з 15:50 до 18:00, що дозволить дітям відвідувати наші курси без відриву від навчального процесу.

Запрошуємо молодих людей у віці від 15 до 19 років (10–11 класи школи і 1–2 курси ВНЗ) на наш STARt yourself!

Поспішайте зареєструватися за посиланням.

https://cutt.ly/HwLyK4F

Звертаємо вашу увагу, що 1 підліток може відвідати до 2 лекцій курсу.

Графік проведення курсів:

3 жовтня — Digital

Чекаємо молодих людей, які цікавляться онлайн маркетингом, електронною комерцією, Big Data, ботами, сайтами і мобільними додатками.

4 жовтня — IT

Одна з найбільш затребуваних на сьогодні спеціалізацій. На лекції підлітки дізнаються про тренди ринку IT, етапи розробки ПЗ, як формується IT-команда і розподіляються ролі.

11 жовтня — Маркетинг

Курс буде цікавий тим, хто планує пов’язати своє життя з маркетингом, аналітикою, соціологією, комунікаціями і продажами.

18 жовтня — Project Management

Управління проектами — це ціла наука і дуже популярна на сьогодні спеціальність. Колеги з Проектного офісу розкажуть, як управляти проектами грамотно, як вибудовувати комунікацію в команді, контролювати виконання завдань і отримувати результати.

25 жовтня — Design (графічнй та web-дизайн)

Прийнято вважати, що професія дизайнера підходить тим, кого цікавить малювання, креслення і світова художня культура. На нашому курсі ми ж поговоримо про те:

- чому графічному дизайнеру не обов’язково вміти малювати,

- що спільного між дизайнером інтер’єру / одягу / реклами / web і іншими спеціалізаціями,

- плюси і мінуси професії,

- чому майбутнє за “мультиінструменталістами”.

30 жовтня — Бізнес-аналітика

Проаналізувати ринок, виявити нові можливості, вибрати стратегію розвитку, звірити показники, проаналізувати помилки — це лише мала частина завдань, які охоплять наші колеги з Департаменту комерційної аналітики і планування на цьому курсі.

1 листопада — Юридичний напрям

Юридичний напрям увійшов в десятку найпопулярніших спеціальностей за кількістю поданих абітурієнтами заяв до ВНЗ в 2019 році. Ми поговоримо про те, чим же приваблива професія юриста і в які напрямки зараз найбільш затребувані для бізнесу.

8 листопада — Фінанси та аудит

Курс буде цікавий для тих, хто цікавиться такими професіями, як головний бухгалтер, аудитор, фінансовий директор і податковий консультант.

15 листопада — СЕМ (Департамент клієнтського досвіду)

Лекція буде корисна тим, хто цікавиться дизайном і поведінкової психологією, соціологією, маркетингом, аналізом великих масивів даних.

22 листопада — Управління продажами

Курс від Директора з продажу В2С Ольги Смисльонової для тих, хто володіє відмінними комунікативними навичками і хоче побудувати свою кар’єру, керуючи рішеннями людей і цифрами.

29 листопада — BigData

На цьому курсі є чудова можливість дізнатися про основні терміни, ролі великих даних в бізнесі і інструментах, які використовуються для роботи з великими обсягами інформації. Колеги з відділу розвитку data-продуктів розкажуть про ролі в своїй команді і про те, яким чином збудований бізнес-процес.

Поспішайте, кількість місць обмежена*

Kyivstar Careers

Meet our employees like never before

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade