Маніфест Life&Lies of Law Student

Ілля Підгайний
Life&Lies of Law Student
3 min readMay 1, 2019

Нам, студентам-юристам, набридло читати нудні новини. Ми створили власну редакцію з маніфестом, децентралізованою командою та котиком на титулці першої статті.

Це ми пливемо в бурхливе море піару та юрринку. Качка – стереотипи про студентів.

Хто ми?

Ми студенти юридичних факультетів 3 — 6 курсу. Ми навчаємось в Києві, Харкові, Одесі, Львові і Гановері.

Якось ми взяли участь у літературно-юридичному конкурсі і розповіли про реалії нашого студентського життя. Такі історії не вивішують на дошці пошани і не розповідають на дні відкритих дверей. Але наші історії оцінили. Так виникла ідея Life&Lies.

Заліковку з оцінками вам не покажемо, але ми trustworthy, чесне слово

Що ми хочемо робити?

Life&Lies – це маленьке студентське ЗМІ, але без «стєн-газети». Основна ідея нашого проекту – відкрити юридичному ринку інформацію про студентів та наше навчання. Ви зможете нас читати на Медіумі, в фейсбуці і телеграмі.

Наша особливість – відступ від підходів до написання статтей (копіювання кодексу, актуальні на 1980 рік теми і т.д.)

Повірте, тут буде багато цікавого.

Просто прикольна картинка

Про що ми будемо писати

  • Новини про університети України (в планах – рейтинг та огляд юридичних ВНЗ)
  • LL.M. Якщо хтось не знає, то це – магістратура в університетах інших країн. Ми спробуємо знаходити та публікувати усі новини в дайджест. Ну, і Legal English на додачу)
  • Lifestories. Звісно ж, будуть. Про наше навчання, досвід стажування, або мут-корти. І багато чого цікавого.
  • PR, HR та всякі інші штуки. У нас будуть публікуватись статті для студентів, які планують піти на роботу – як скласти резюме, супровідний лист; що сказати HR на співбесіді. І багато чого іншого.
  • Інтерв`ю. То поки секрет, але ж вам цікаво буде прочитати про навчання в Лізі Плюща?

Наші цінності

Гуру Medium Law кажуть, що цінності мають зчитуватися, а не читатися. Та все ж таки ми спробуємо розказати, чим ми керуємось:

Незалежність.

Ми не обмежені вказівками PR менеджера, списком тем для конференції, і навіть внутрішньою редакційною політикою (і не тому, що її не існує). Кожен автор – автономна літературна одиниця. Словом, про що хочемо, то і пишемо.

Якість.

Писати юрню у непотрібних рефератах у великих кількостях – то всі уміють, а ми постараємось писати якісно. Якісно для нас означає – коротко, цікаво, інколи смішно (можливо і пічально), але влучно.

Що ми з цього будемо отримувати?

  • Writing skills. Це основна причина, чому ми це організували – навчитись якісно писати. Public fail fear нам в цьому допоможе.
  • Досвід піар активності. Безцінно.
  • Особистий бренд (ми не знаємо, що це, знайома піарщиця сказала вставити для краси)

І відчуття корисності себе і своєї справи.

Замість висновку

… бо рано нам говорити про висновки. Ми лише на початку шляху. Ми просто вам скажемо – підпишіться на нас, і зробіть про нас висновок самі.

--

--