Overwatch: Jak jest pięknie przebywać z braćmi

Tak jak wspomniałem we wpisie podsumowującym betę Overwatch, jestem pod wrażeniem rozmachu, z jakim Blizzard przygotowują pole przed premierą gry. Zamiast ją po prostu wypuścić i reklamować jako świetną, drużynową strzelankę, robią coś innego.

Gry, które wypuszczali w ostatnim czasie, bazowały na ich poprzednich dziełach. Karcianka Hearthstone korzysta z postaci, zaklęć, stworzeń i miejsc znanych z World of Warcraft. Heroes of the Storm w ogóle czerpie garściami ze wszystkich blizzardowych gier: Lost Vikings, Starcraft, Diablo i oczywiście World of Warcraft. Miały więc i tło fabularne, i te wszystkie cechy, które łechcą upodobania inżyniera Mamonia: były znajome mimo nowej gry.

hanzo-genji

W przypadku Overwatch, tego wszystkiego nie ma, stąd Blizzard wypuszcza co jakiś czas komiksy czy krótkie filmy animowane z bohaterami gry. W piątek udostępnili nowy komiks o Symmetrze. Możecie go przeczytać także po polsku.

Każda śmierć niesie ze sobą honor. Honor zaś daje odkupienie.

Ich najnowszy film, “Smoki”, przedstawia historię morderczej rywalizacji braci Shimada: Hanzo i Genjiego, zresztą jednych z popularniejszych postaci w grze. Bracia spotykają się w rodzinnej miejscowości i zaczyna się zadyma. Podziwiajcie!

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.