Bütün ülkelerin LR üyelik şartları (koşulları)

LR’ ın faaliyette olduğu, şimdilik dünyanın 30 ülkesinde, LR üyesi olarak (bağımsız iş ortağı), hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Her ülkenin LR üyeliği için kendine özel LR üyelik şartları (koşulları) bulunmaktadır. Herhangi bir LR ülkesindeki LR üyelik için LR Bilgi ve Üyelik Formu’ nu doldurup, bize ulaşabilirsiniz.

LR üyeliği için 18 yaşını dolduran herkes LR üyelik başvurusunda bulunabilir ve LR bağımsız iş ortağı olarak çalışabilir veya kendisi için %28 indirimle LR ürünleri satın alabilir.

LR üyesi yapmak için aynı ülke veya şehirde oturmanız gerekmez, LR’ ın bulunduğu her ülkeden kendinize LR üyesi yapabilirsiniz.

Aşağıda LR’ ın faaliyette olduğu ve üye yapabileceğiniz ülkelerin listesini bulabilirsiniz. Unutmayın, her ülkenin kendine özel LR üyelik şartları (koşulları) bulunmaktadır. Üye yapmak istediğiniz ülkenin LR üyelik koşulları ile ilgili olarak bizden detaylı bilgi alabilirsiniz:

LR ÜlkesiLR Üyelik Koşulları (Şartları)Örnek LR Üyelik FormuAlmanyaLR Almanya Üyelik KoşullarıLR Almanya LR Üyelik Formu ÖrneğiArnavutlukLR Arnavutluk Üyelik KoşullarıAvusturyaLR Avusturya Üyelik KoşullarıLR Avusturya LR Üyelik Formu ÖrneğiBelçikaLR Belçika Üyelik KoşullarıLR Belçika LR Üyelik Formu ÖrneğiBulgaristanLR Bulgaristan Üyelik KoşullarıÇek CumhuriyetiLR Çek Cumhuriyeti Üyelik KoşullarıDanimarkaLR Danimarka Üyelik KoşullarıLR Danimarka LR Üyelik Formu ÖrneğiFinlandiyaLR Finlandiya Üyelik KoşullarıFransaLR Fransa Üyelik KoşullarıLR Fransa LR Üyelik Formu ÖrneğiHollandaLR Hollanda Üyelik KoşullarıLR Hollanda LR Üyelik Formu ÖrneğiİspanyaLR İspanya Üyelik KoşullarıİsveçLR İsveç Üyelik KoşullarıLR İsveç LR Üyelik Formu ÖrneğiİsviçreLR İsviçre Üyelik KoşullarıLR İsviçre LR Üyelik Formu ÖrneğiİtalyaLR İtalya Üyelik KoşullarıLR İtalya LR Üyelik Formu ÖrneğiKazakistanLR Kazakistan Üyelik KoşullarıLüksemburgLR Lüksemburg Üyelik KoşullarıLR Lüksemburg LR Üyelik Formu ÖrneğiMacaristanLR Macaristan Üyelik KoşullarıNorveçLR Norveç Üyelik KoşullarıPolonyaLR Polonya Üyelik KoşullarıPortekizLR Portekiz Üyelik KoşullarıRomanyaLR Romanya Üyelik KoşullarıRusyaLR Rusya Üyelik KoşullarıSlovakyaLR Slovakya Üyelik KoşullarıTürkiyeLR Türkiye Üyelik KoşullarıUkraynaLR Ukrayna Üyelik KoşullarıYunanistanLR Yunanistan Üyelik KoşullarıKıbrıs Rum KesimiLR Kıbrıs Üyelik Koşulları

LR ürünlerini daha yakından tanımak, LR üyelik şartlarını (koşullarını) öğrenmek veya herhangi bir LR ülkesinden üye olmak isterseniz LR Bilgi ve Üyelik Formu’ nu doldurup, bize ulaşabilirsiniz.