LR Deluxe Fantastic Mascara rimel ile takma kirpik etkisi

LR Deluxe Fantastic Mascara kirpikleri uzatır, kaldırır ve birbirinden ayırır. Dalga șeklindeki fırça yapısı her bir kirpiği ayrı ayrı yakalar, hacimli koyu siyah bir renk sonucu sağlar. Topaklanmadan veya bulașmadan uygulanabilir. Lens kullananlar için de uygundur.

Takma kirpik etkisi gösteren LR Deluxe Fantastic Mascara kirpikleri uzatır, kaldırır ve birbirinden ayırır. Lens kullananlar için de uygundur.

LR Deluxe Fantastic Mascara rimel:

  • “Takma kirpik etkisi” yaratır.
  • Azami uzunluk, belirginlik ve hacim sağlar.

​​Kullanım şekli:

Hacim ve uzunluğu en iyi șekilde elde etmek için fırçayı yatay tutun ve kirpiklere hafif zikzak hareketlerle dipten uca doğru sürün. Sonrasında ayırma ve bükme ișlemleri için fırçayı dikbiçimde yukarı doğru hareket ettirin. Rahatlıkla birkaç defa tekrarlayabilirsiniz, çünkü her uygulamada LR Deluxe Fantastic Mascara daha fazla renk, hacim ve belirginlik sağlar. Üst kirpik sırası kuruduktan sonra rimel alt kirpiklere de uygulanmalıdır.

En iyi uzunluk etkisini yaratmak için LR Deluxe Fantastic Mascara’ nın altına LR Lash Booster uygulayın. LR Activating Lash Serum da ayrıca uzun vadede kirpiklerin uzamasını destekler.

Takma kirpik etkisi gösteren LR Deluxe Fantastic Mascara kirpikleri uzatır, kaldırır ve birbirinden ayırır. Lens kullananlar için de uygundur.

Uzman Önerisi:

Rimelinizi en çok kaşınızın en yukarıda bulunduğu noktaya hizalanmıș olarak uygulayın. Ve lütfen fırçayı kabına sokup sokup çıkartmayın! Fırçanın girip çıkma hareketi hazneye fazla hava girmesine ve böylece daha hızlı kurumasına neden olur.