takhle cool mám spot

Jaké typy projektů v Point FM děláme?

Nedávno jsem psal o založení startup studia Point FM a týden na to o naší první aplikaci — Brewtime. Následoval post o našem robotu, se kterým si můžete uzavřít povinné ručení a ten vzbudil slušný ohlas — výsledkem budiž konverzace prakticky se všemi důležitými subjekty v online pojištění. LOL. (nejvíce tomu pomohl článek na CzechCrunch)


Na základě toho, jak jsou si tyhle dva projekty (jen zdánlivě) vzdálené, se mě několik lidí ptalo, čemu se tedy v Point FM hodláme věnovat. Pokusím se to nastínit v tomhle postu.

Point FM má dvě servisní agentury — Firemedia (mkt) a Devx (dev). Vedle agentur stavíme firmy, které mají pomocí technologie rozhýbat zkostnatělý trh, na kterém fungují. Nemusí jít o AR, VR nebo něco podobně revolučního. Často může jít jen o implementaci primitivní technologie do oblasti, ve které to zatím nikoho nenapadlo.

Díky technologii by potom měl daný produkt zjednodušit objednávání/obsluhování/whatever na daném trhu. Nikam dále naše zaměření nesahá. Neomezujeme se na žádnou určitou oblast.

A vrátím se tedy na začátek — jaká je spojitost mezi Brewtime a iPov botem? Obě aplikace lidem zjednoduší objednávání produktů, u kterých je to dneska fakt oprus. A to že jsou si produkty samotné vzdálené? Nevadí, když cílíme na trh, ve kterém se nevyznáme, máme po ruce partnera, který know-how poskytne (v případě iPov botu je to iPov Group).