Astrologlardan referandum kehanetleri

Türkiye 16 Nisan’da “Türk tipi başkanlık sistemi” getiren anayasa değişikliği için referanduma gidiyor. Astrologlara göre referandumun yapılacağı 16 Nisan günü gökyüzünde oldukça karmaşık açılar bulunmakta.

Fotoğraf: Ripost

Türkiye cumhurbaşkanlığı sistemini içeren anayasa değişikliği için referanduma doğru hızla ilerlerken astrologlar da Türkiye’nin geleceği hakkında kehanetler ortaya koymaya başladı. Araştırma şirketlerinin de çalışmalarına hız kazandırdığı bu kritik dönemin veri sonuçlarına göre “Erdoğan” bu seçimde umduğunu bulamayacak.

Fotoğraf: Ytimg

16 Nisan’da yapılacak olan referanduma ilişkin bazı astrologların yorumları ise şöyle:

Hong Konglu falcı Priscilla Lam: “Erdoğan kaybedecek”

ABD Başkanı Donald Trump’ın 8 Kasım seçimlerinde başarılı olacağını bilen Priscilla Lam, Erdoğan’a ilişkin kehanetlerde bulundu. 20 yıldan beri yüz ve avuç okuyan, Çin zodyağına bakan ünlü falcının Türkiye tahminleri ise oldukça dikkat çekici. Lam, at yılında dünyaya gelen Erdoğan’ın doğum günündeki astrolojik elementin su olduğunu söyledi ve baharın bu grup için hiç de iyi çıkmayacağını ifade etti. Zira baharda çiçekler açar ve bütün suyu alır.

Lam’a göre “Erdoğan bütün güçlerini arttırmayı amaçlayan Nisan referandumunu kaybedecek. Erdoğan’ın gözleri insanlardan destek görmediğini,ağzının etrafındaki çizgiler ise hükümettekilerin güvenilmez olduğunu gösteriyor. Erdoğan için iyi bir yıl olmayacak”.

Fotoğraf: Yeniçağ

“Gezegenler geri harekette, referandum yapılamayabilir”

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız ünlü Astrolog Dinçer Güner “Gezegenler geri harekette, referandum yapılamayabilir, yapılsa da tekrar edebilir”

Referandumun yapılacağı gün gökyüzü haritasının ilginç gelişmelere gebe olduğunu belirten ünlü astrolog Dinçer Güner, Merkür’ün retro yani geri harekette olduğunu, Merkür retrosu zamanı yapılan işlerin hep yarım kalacağını belirtti. Merkür ile birlikte seçim günü Venüs,Jüpiter ve Satürn’ün de geri harekette olduğunu sözlerine ekledi. Türkiye’nin haritasında yönetimi ifade eden Ay ve Jüpiter’in Terazi Burcu’nda birlikte hareket etmesini ise “ilahi adaletin sağlanacağı” anlamına geldiğini söyledi.

Ünlü astroloğun tam olarak tahmini ise ya referandumun yapılamayacağı ya tekrar edilebileceği ya da çıkan sonucun uygulanamayacağı yönünde olmakla beraber referandum zamanı birtakım teknik aksaklıklar ve manipülasyonların da karşımıza çıkabileceğini belirtmekte.

Dinçer Güner (Fotoğraf: Esse)