REFERANS MENTORNITY PROGRAMLARI

Bu yazıda Mentornity sistemini kullanarak gelişim programlarını yürüten kurumlardan örnekler veriyoruz. Şu an 20 den fazla mentorluk ve koçluk programında Mentornity kullanılmaktadır.

İTÜ Çekirdek

Avrupanın en iyi 8 kuluçkasından biri. (UBI 2016 verilerine göre ) Daha önce mentorlar ve girişimciler arasındaki görüşmeleri e-posta ve Excel ile yönetiyordu. Mentorların müsait saatlerini eklemesi, iptaller, geri bildirimler, toplantı notları, girişimlere mentor saatlerinin duyurulması hem zor hem de iş yükü getiriyordu. Mentorların müsait saatleri %60 oranında doluyordu.

Mentornity ile girişimciler ve mentorlar arasındaki tüm görüşmeler kolay bir şekilde planlandı. Mentorların müsait saatleri %90 — %100 arasında kullanılmaya başladı. Mentorlar ile girişimciler sistem üzerinden iletişim kurabildi. Gelişmeler mentorlara ve girişimcilere otomatik gönderildiği için kuluçka yönetimi daha kolay bir şekilde girişimcilik programını yönetmeye başladı.


Yeni Bir Lider Derneği

Yeni Bir Lider Derneği Mentorluk Programı, büyük şirketlerin ve holdinglerin katılımı ile gerçekleşiyor. Mentornity’den önce tüm süreçler, eşleştirmeler, ve kayıtlar program ekibini tarafından tutuluyordu. Mentornity sistemi ile tüm görüşmeler ve sistem düzenli bir şekilde tek bir panelden yönetilmeye başladı. Mentor görüşmeleri kolay bir şekilde takip edilmeye başlandı.


PayU Mentorluk Programı

PayU uluslararası bir ödeme alma kuruluşudur ve bir Naspers iştirakidir. ( Letgo, Udemy, Delivery Hero gibi ) PayU, uzmanlarının e-ticaret konusundaki girişimlere erişmesi için Mentornity ile bir mentorluk programı başlatmıştır. Bu şekilde hem programı kolay yönetmiş hem de girişimler ile görüşebilmiştir.


Tüm referans çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

info@mentornity.com


Show your support

Clapping shows how much you appreciated mentornity’s story.