REFERANS MENTORNITY PROGRAMLARI

Türkiye ve dünya çapında 70 dan fazla mentorluk ve koçluk programında Mentornity kullanılıyor. Bu yazıda Mentornity sistemini kullanarak gelişim programlarını yürüten kurumlardan örnekler veriyoruz.


ODI ( İNGİLTERE ) The Open Data Institute

ODI, Dünya çapındaki mentorluk programlarını Mentornity ile yürütüyor.
  • ODI iş dünyasının sesini İngiliz Hükümetine ileten, gelişim ve mentorluk programları yürüten önemli bir kurum.
  • Bir özelliği de kurucularının World Wide Web (www)’nin mucidi Sir Tim Berners-Lee ve yapay zeka duayeni Sir Nigel Shadbolt olması.

İTÜ ÇEKİRDEK

Mentornity ile mentor sayısı 70'ten 300'e çıktı! Mentorlar ile girişimciler sistem üzerinden iletişim kurabildi.

Mentornity’den önce mentorların müsait saatlerini eklemesi, iptaller, geri bildirimler, toplantı notları, girişimlere mentor saatlerinin duyurulması hem zordu hem de iş yükü getiriyordu.

Mentornity ile girişimciler ve mentorlar arasındaki tüm görüşmeler kolay bir şekilde planlandı. Mentorların müsait saatleri %90 — %100 arasında kullanılmaya başladı. Gelişmeler mentorlara ve girişimcilere otomatik gönderildiği için kuluçka yönetimi daha kolay bir şekilde girişimcilik programını yönetmeye başladı.


Yeni Bir Lider Derneği

Yeni Bir Lider Derneği Mentorluk Programı, büyük şirketlerin ve holdinglerin katılımı ile gerçekleşiyor.

Mentornity’den önce tüm süreçler, eşleştirmeler, ve kayıtlar program ekibi tarafından tutuluyordu. Mentornity sistemi ile tüm görüşmeler ve sistem düzenli bir şekilde tek bir panelden yönetilmeye başladı. Mentor görüşmeleri kolay bir şekilde takip edilmeye başlandı.


PayU Mentorluk Programı

PayU uluslararası bir ödeme alma kuruluşudur ve bir Naspers iştirakidir. ( Letgo, Udemy, Delivery Hero gibi ) PayU, uzmanlarının e-ticaret konusundaki girişimlere erişmesi için Mentornity ile bir mentorluk programı başlatmıştır. Bu şekilde hem programı kolay yönetmiş hem de girişimler ile görüşebilmiştir.


GALATA BUSINESS ANGELS

GBA MENTOR CLINIC PROGRAMI

GALATA BUSINESS ANGELS Mentor Clinic etkinliğinde yatırımcılar, mentorla ve girişimciler arasındaki seansların tüm planlama ve iletişimini Mentornity ile gerçekleştirdi.

Bu sayede büyük bir zaman kaybını önledi ve önemli bir iş yükünü önlemiş oldu.


TOYOTA 1to1 PROGRAMI


NASIL ÇALIŞIR ?

Tüm referans çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

info@mentornity.com


Like what you read? Give mentornity a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.