Як зробити свою дошку для візуалізації

Шлях до себе
MetamorphosisUkraine
6 min readApr 19, 2018

Дошка візуалізації: як виконати свої бажання

Все, про що людина здатна помислити, реально для нього. Хоча у цього твердження є безліч супротивників, величезна кількість людей на практиці довело його правдивість. І один із способів втілення мрій в життя — дошка візуалізації. Що вона собою являє і як створити її правильно?

Дошка візуалізації — це.

Чітка постановка цілей завжди вважалася ключовою складовою успіху. Але останнім часом, крім наполегливої ​​праці, стали виділяти ще один метод досягнення бажаного — візуалізацію. Посприяло появі подібних ідей поширення езотеричних навчань, широка популярність Трансерфінга, а також фільму «Секрет». Не залишилися на узбіччі і фен-шуй з психологією, які з тієї чи іншої сторони, але також говорять про необхідність мрій і концентрації на цілях. Тому все частіше в будинках звичайних людей, які не займаються ніякими особливими практиками, стала з’являтися дошка візуалізації бажань. Це простір, повністю присвячене прагненням людини. У ньому містяться ілюстрації, що відображають основні наміри і завдання.

Як правило, виготовляється дошка візуалізації своїми руками. Для цього на щільний папір клеять картинки, що містять потрібний посил: багаті будинки, морські узбережжя, дорогі машини, красиві жінки, підтягнуті чоловіки, радісні діти, купюри великого номіналу — фаворити серед «претендентів» на потрапляння в простір бажань. Але цілі у кожного свої, а значить, і ілюстрації необхідно вибирати під себе. Саме від відповідності внутрішнього світу людини змістом дошки залежить, наскільки добре вона спрацює.

Дошка візуалізації бажань: як зробити — вручну або на ПК?

Сучасний світ дає змогу значно спростити будь-яке завдання. Зокрема, можна легко створити дошку візуалізації на комп’ютері. Досить на базовому рівні володіти прийомами Photoshop або Paint, щоб «змайструвати» графічний файл і потім поставити його на робочий стіл або заховати в окрему папку. Деякі сервіси дозволяють користувачеві «творити» онлайн, надаючи дбайливо підібрану базу картинок і стилів оформлення. «Споруджують» дошку візуалізації навіть на смартфоні. Головне, щоб діагональ екрану давала можливість комфортно працювати з зображеннями, а потужності пристрою вистачало для підтримки спеціалізованого софту.

Дошка візуалізації досягнення мети, створена на ПК або на телефоні, має не так багато шансів спрацювати правильно, оскільки:

Відсутня тактильний контакт;

Кількість зображень обмежена «запасами» інтернет-простору;

Робота не вимагає серйозних зусиль, через що складно досягти потрібної зібраності.

Класичний варіант виготовлення передбачає чистий hand made. У цьому випадку людина більш уважно ставитись до задачі і витрачає енергію, яка передається дошці через руки, заряджаючи її. Завдяки такому підходу ефективність задумки зростає до максимально можливого рівня.

Дошка візуалізації: з чого почати?

Можна виділити кілька умовних етапів, в основному стосуються матеріальних аспектів підготовки.

Потрібно:

1. Купити ватман, картон або підшукати іншу щільну поверхню, яка легко витримає вплив клею. Необхідно визначитися з розмірами майбутньої дошки бажань, пам’ятаючи про те, що мріям не повинно бути занадто «тісно».

2. Запастися якомога більшою кількістю журналів. Дошка візуалізації цілей майже на 100% складається з ілюстрацій, і найпростіше їх «добувати» з друкованих видань. Можна також пустити «в расход» книги, фотографії, листівки, наклейки, а також картинки, знайдені в інтернеті.

3. Підготувати інструменти. Обов’язково знадобляться клей і ножиці. Також можуть стати в нагоді фарби та пензлі, фломастери з блискітками, трафарети. Т. е. Все, що буде потрібно для оформлення дошки.

4. Підібрати власний знімок. Він обов’язково повинен подобатися людині, адже саме це фото буде знаходитися по центру в оточенні бажань.

5. Подумати про декоративні елементи. Багато хто віддає перевагу поверх ілюстрацій наклеювати всілякі «прикраси»: камінчики, черепашки, кольорові стрічки і т. Д.

6. Визначити свої бажання. Необхідно прислухатися до внутрішнього голосу і вибрати саме ті цілі, до яких насправді лежить душа.

Можна виділити деякий час виключно на збір необхідних матеріалів. Тоді не доведеться задовольнятися не найкращою картинкою лише тому, що відповідного зображення в момент виготовлення дошки візуалізації не виявилося. Але прийнятна і інша тактика. Припустимо створювати дошку не в один присід, а поступово. В такому випадку вийде залишити деякий простір для «маневру». Наприклад, якщо є зосередженість на особистому житті, можна зайнятися саме цією сферою, а коли прийде натхнення з приводу кар’єри або здоров’я, переключитися на них.

Дошка візуалізації: правила складання

Свої мрії потрібно оберігати від інших людей. Їх критика і нерозуміння можуть звести до нуля позитивний настрій, тим самим убивши на корені всю затію. Тому дошка для візуалізації повинна складатися в абсолютній самоті. Єдиний виняток: якщо люди поділяють спільні цілі і бачать своє майбутнє тільки поряд один з одним, вони можуть створити простір бажань для двох.

Необхідно виділити хоча б 1, 5–2 години для творчості. На цей час краще відключити телефон і переконатися, що ніхто з домочадців не прийде «допомагати». Створення дошки візуалізації за своєю суттю — це наклеювання на обрану поверхню картинок, які уособлюють основні бажання людини.

Існує думка, що цілі повинні відповідати таким критеріям:

Бути досяжними. Щоб якомога раніше переконатися в дієвості дошки, слід ставити перед собою реальні завдання. Людина, яка отримує зарплату нижче середнього, навряд чи в осяжному майбутньому зможе стати мільярдером. Тому рекомендується вказувати скромніші суми, які лише в кілька разів перевищують існуючий дохід.

Бути конкретними. Дошка візуалізації часто розглядається як своєрідний щоденник, в якому власник фіксує поставлені завдання. В такому випадку розумніше максимально точно позначати кожне своє бажання: наприклад, картинка повинна не просто натякати на подорожі, а чітко вказувати на конкретні країни.

Бути обмеженими в часі. Якщо не заданий термін виконання, то бажання може збутися як завтра, так і через п’ятдесят років. З цієї причини рекомендується або відзначати на кожній картинці необхідний період, або складати дошку візуалізації на певний часовий проміжок, після чого переробляти її.

Але є й інша сторона медалі. Вищеназвані критерії припадають до вподоби «ефективним менеджерам», але можуть збентежити людини, який звик довіряти долю і вважає за краще покладатися на світобудову. Необхідно прислухатися до своїх відчуттів. Якщо хочеться просто створити спрямованість розвитку свого життя, немає сенсу «підганяти» бажання під певну гребінку.

Можна, можливо:

Вибирати будь-які подобаються картинки (у відповідний момент зображене на них збудеться);

Не обмежувати себе реальністю (якщо хочеться полетіти в космос, слід наклеїти на дошку візуалізації космічний корабель, скафандр або портрет Юрія Гагаріна — а раптом?);

Повністю покластися на інтуїцію (кожен рух має приносити задоволення і бути в гармонії з внутрішнім «я»).

Дошка візуалізації діє як «вмістилище» бажань. В потрібний час мрія «вивільниться» і збудеться. Але з самого моменту створення дошки людина буде йти в напрямку своєї мети. При необхідності можна додавати до існуючих картинок нові зображення і написи. Дошка візуалізації динамічна і дозволяє змінювати орієнтири. Головне — весь час прислухатися до себе.

Зберігають готову «саморобку» або прикріпленої до стіни на видному місці, або, навпаки, захованої в шафу/стіл. Як кому більше подобається.

Як змусити дошку візуалізації працювати?

Деякі скаржаться, що всі старання були змарновані. Чому так відбувається?

Дошка візуалізації не працює в наступних випадках:

1. Відсутність віри. Людина не повинна сумніватися в дієвості задумки. Якщо він вважає, що дошка візуалізації — це марна трата часу, і робить її «на всякий випадок», величезна ймовірність нульового результату. Хоча шанс все одно залишається.

2. Зайва серйозність. Нею зазвичай страждають люди, зосереджені на успіх, вимірюється не внутрішніми відчуттями, а зовнішніми показниками. До дошки візуалізації вони відносяться як до проекту, який повинен принести прибуток (здійснити бажання). Такий підхід на корні вбиває весь сенс затії — поділитися із всесвітом своїми мріями і з її допомогою досягти їх.

3. Зайва зацикленість на бажаному. Головна причина, чому люди не знаходять задуманого, — відсутність здатності спокійно чекати. Коли людина надто сильно чогось хоче ( «помру, якщо не отримаю»), він відправляє надмірний енергетичний імпульс. В результаті бажання спалює сам себе і просто не може здійснитися.

Дошка візуалізації працює, але тільки якщо створювати її з правильним настроєм. рекомендується:

Задумати бажання;

Підібрати одну або кілька картинок;

Наклеїти зображення і при необхідності зробити написи на них;

Відпустити зосередженість на меті.

Таким чином людина делегує завдання світобудови. Відтепер потрібно жити звичайним життям, поки в один зараз не трапиться щасливий випадок. Звичайно, не можна лежати на дивані і чекати, що бажане звалиться з неба. Дошка візуалізації притягне сприятливі можливості, якими потрібно буде скористатися. Наприклад, дівчина, яка мріє про поїздку в Італію, може раптово отримати хорошу премію на роботі, а потім побачити дешевий тур в цю країну. Іноді дошка візуалізації діє більш «прямолінійно»: через подарунки, спадок, виграші, знахідки.

Всесвіт вибирає найбільш простий шлях, щоб дати людині бажане. Йому залишається лише не відмовлятися від пропонованих дарів. Дошка для візуалізації — відмінний спосіб змінити своє життя, наповнивши її новим, власним змістом. Це той самий випадок, коли віра рухає гори.

Джерело: Magia.com.ua

--

--

Шлях до себе
MetamorphosisUkraine

суботня читанка телеграм-каналу Шлях до себе https://t.me/waytoselfmade