Angaryos Tanıtım

Ömer SAVAŞ
mikrogovernment
Published in
1 min readMay 6, 2022

Edit (23/10/2022): Merhaba! Bizim de artık yeni versiyonumuz var ve burada yayında. Ayrıca hala çok fazla eksiği olsa da başlıkları size fikir vereceğini düşündüğüm için buradan da dokümanlarımıza bakabilirsiniz. Son olarak bir kaç gerçek hayat örneği yaptık onlar hakkındaki yazı serimize de buradan erişebilirsiniz.

Selamlar,

Angaryos; yazılımcıları işin angarya kısmından kurtaran full-stack bir low-code erp platformdur. Özünde bir datayı online olarak kaydetmeyi ve sunmayı sağlarken; coğrafi bilgi sistemi, elektronik imza, mobil uygulama gibi bileşenleri ile size otomotize edilmiş tam bir ekosistem sunar. Proje tamamen açık kaynak olarak burada yayında.

Amacı yalnızca mecbur kalındığı yerde kısa kısa kod yazılarak çok büyük projeleri bile hızlıca üretebilmektir. Angaryos çok özel senaryolarda dahi sql ‘in bile neredeyse tamamını kendisi oluşturur. Örneğin: bir kullanıcınız sadece, adı “A” ile başlayan kayıtları görebilsin gibi bir senaryonuz var ise; tüm tasarımı arayüzden yaparak, ilgili kısımda yalnızca “name ilike ‘a%’ “ yazmanız yeterlidir.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi tanıtım videomuza alalım.

--

--