MixMob
Published in

MixMob

MixMob запускає нову кампанію MixMob Літо 2022

MixMob продовжує своє зростання, запускаючи MixMob Літо — це чотиримісячна кампанія, яка заохочує соціальну динаміку друзів та змагання, які відбудуться у ці спекотні літні місяці. MixMob Літо 2022 зосереджується на одному конкретному аспекті MixMob — способу життя, присвяченому видовищним перегонам Міксботів у майже футуристичному світі, де ремікс-культура переважає в моді, архітектурі, дизайні, медіа й багато в чому іншому.

Кампанія

Програма MixMob Літо розроблена з урахуванням трьох основних цілей:

  • Нагородити та підвищити цінність масок Gen0 для власників.
  • Розширити спільноту, пропонуючи додаткові можливості.
  • Створити відчуття азарту щодо MixMob Racer 1.

Щомісяця запускатиметься новий продукт, зосереджений на способі життя, масках Gen0 або Міксботах, що підведе всіх нас до релізу нашої першої гри MixMob Racer 1.

Вебсайт

Новий веб-сайт MixMob.io вже запущений і об’єднує спосіб життя учасників перегонів MixBot. Один аспект світу MixMob, де ви можете отримати уявлення про те, як учасники MixMob тусуються, працюють, тренуються, беруть участь у перегонах та багато іншого тепер розкрито.

Маски Gen0

Маски — це більше, ніж просто спосіб сховатися від А-1, маски — це вираз вашої особистості. У липні буде представлена наступна еволюція масок Gen0, а перші деталі з’являться вже у найближчі два тижні. Пристебніться й одягніть свої маски раніше за інших.

Міксботи

Єдиний спосіб змагатися та перемагати в MixMob Racer 1 — використовувати свій Міксбот. Налаштовуйте їх на свій смак та беріть участь у перегонах, щоб заробити нагороди та отримати доступ до аксесуарів та NFT у світі MixMob. Реліз Міксботів Gen0 планується у серпні, і власники масок мають ексклюзивний пріоритет.

MixMob Racer 1

MixMob Racer 1 — гра, що раніше носила кодову назву Uprising, — це ваш шанс поборотися за славу й токени. Легенди створюються під час перегонів, й вже у вересні відбудеться наступний великий реліз, де будуть представлені нові траси, режим гри, розрахований на багато користувачів та ще багато іншого. З цим релізом Міксботи вступають у гру.

А тим часом заходьте на MixMob.io, оскільки ми починаємо MixMob Літо з нових конкурсів та квестів, а щотижня ми розкриватимемо все більше інформації про маски Gen0, Міксботів та Racer 1.

Слідкуйте за нами у Twitter й приєднуйтесь до нашого серверу Discord, щоб бути в курсі останніх новин про MixMob Літо та про все інше.

--

--

In a near-futuristic world, remix culture dominates fashion, art, NFTs, sports, & more. Mask Up!

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store