Ми йдемо на праймеріз

UPD 05.06.2019. З радістю повідомляємо, що зусилля республіканців не були даремними — представник спільноти «Наступна республіка» Олег Вишняков успішно пройшов громадські праймеріз та увійшов до складу 79 переможців.

Дякуємо всім, хто підтримав засновника нашого клубу! Про перебіг подальших подій будемо тримати вас в курсі на наших ресурсах:

Facebook-сторінка
Telegram-канал
Республіканський чат з авторами та читами


Зі зміною напрямку вітру українських суспільно-політичних настроїв ми закликали спустити вітрила. Ми обіцяли взятись за весла. Проте веслувати в білих рукавичках не зручно.

Партія колишнього президента зухвало заявила про оновлення. Візуальне, кадрове, ідеологічне. Правий попит дає про себе знати, до словника топ-політиків України по-троху входять терміни «консерватизм» та «республіканство».

Наскільки серйозними є наміри керівництва оновленої «Солідарності» ми знати не можемо. Природний скептицизм до таких передвиборчих рухів навіює сумніви. Здорове гидування політичними справами адекватної людини рекомендує лишатись осторонь.

Проте білі рукавички скинуто. Партія хоче оновлення? Ми дамо їй оновлення. Хоче ідейних змістів? Ми дамо їй змісти. Чи наважиться вона їх взяти? Питання відкрите.

Отже, ГО «Солідарна справа громад», як відомо, підписала меморандум з тепер уже «Європейською солідарністю» і проводить так звані «громадські праймеріз», що полягають в інтернет-голосуванні на сайті та передбачають створення кадрового резерву для партії.

«Наступна республіка» роками працювала на ниві створення української правої політичної платформи і сьогодні ми маємо намір зробити крок в напрямку її реалізації. Ми делегуємо на «громадські праймеріз» засновника нашого клубу Олега Вишнякова і просимо Вашої підтримки та Вашого голосу за його кандидатуру.

Голосування відбудеться 4 червня на сайті ГО «Солідарна справа громад». Для участі в голосуванні Вам потрібно зареєструватись на сайті та активувати свій аккаунт за допомогою мобільного телефону.

Голосування передбачає 5 голосів «за» п’ятьох кандидатів та 5 голосів «проти» п’ятьох кандидатів. Закликаємо віддати Ваш голос за Олега Вишнякова. З його програмою та короткою біографією ви можете ознайомитись за посиланням, однак постійні читачі «Наступної республіки» не знайдуть тут ніякої нової інформації, адже участь в цьому голосуванні — це лише черговий крок на тому шляху, який ми почали з Вами вже більше шести років тому.

Хай допоможе нам Бог.

https://spgr.org.ua/candidate-page/168

Наступна республіка

Клуб українських республіканців з 2013 року. Націоналізм, капіталізм, республіка, християнство. Ставте питання авторам та обговорюйте з іншими читачами у Республіканському чаті: https://t.me/republicanchat

    Команда Наступної республіки

    Written by

    Олег Вишняков, Віталій Нелепов, Іван Дубченко та інші. Наша сторінка: https://medium.com/nastupna

    Наступна республіка

    Клуб українських республіканців з 2013 року. Націоналізм, капіталізм, республіка, християнство. Ставте питання авторам та обговорюйте з іншими читачами у Республіканському чаті: https://t.me/republicanchat