Nightingale
Published in

Nightingale

Outlier — Стань нашим спікером!

Переклад статті Outlier — Apply to Speak!

Outlier Online — це конференція, організована Спільнотою Візуалізації Даних, яка відбудеться 4 і 5 лютого 2021 року. Якщо ти хочеш провести лекцію чи воркшоп на нашій конференції, зголошуйся у цій анкеті для спікерів. Виступ на Outlier — це чудовий шлях розширити твою мережу контактів, показати твої навички потенційним клієнтам та співробітникам, а також допомогти наступному поколінню професіоналів у візуалізації даних, ділячись з ними своїми знаннями.

Нашою метою є набрати якнайбільш широкий та різноманітний список лекторів: різних рас, статі, віку, місця проживання, використаних технологій, досвіду, популярності. І завдяки цьому ми отримаємо те, що для нас є надзвичайно важливим — розмаїття точок зору. Конференція напрямлена на те, щоб представити та привітати глобальну спільноту візуалізації даних, підтримуючи лекторів з усього світу, охоплюючи всі часові пояси і підтримуючи доповіді різними мовами.

Це твій перший виступ? Жодних проблем! Відчуваєш, що маєш надто мало досвіду, щоб подати заявку? В тебе є унікальне бачення, яким ти можеш поділитись! Хочеш виступити рідною мовою (може бути не англійська)? Cупер! Ми все це підтримуємо і наполегливо рекомендуємо тобі подати заявку.

Подавай заявку!

Реченець подачі заявки для доповідей та воркшопів — 1 грудня 2020 року. Ми з нетерпінням чекаємо на всі ваші заявки. Податись можна тут. Успіхів!

Заявка уже подана? Ось як ти ще можеш допомогти:

Допоможи нам поширити цю новину!

Щоб залучити доповідачів із всього світу, ми створюємо список організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями щодо доповідачів. Ось список організацій, які ми вже знайшли. Ми когось пропустили? То хутчіш додавай до списку! І якщо в тебе є там контакти, обов’язково зв’яжись з нами.

Крім цього, ти можеш поділитись цим твітом!

Дякуємо за допомогу! :D

Дякуємо Вікторії Юзьків за переклад

--

--

We moved to https://nightingaledvs.com!

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store