Oasis прокладає шлях для DeFi 2.0 у новому партнерстві з ThetaNuts

**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**

Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/oasis-blazes-the-trail-for-defi-2-0-in-new-partnership-with-thetanuts-5e06fc187c60

Oasis Foundation з радістю оголошує про партнерство з Thetanuts.finance , основним протоколом деривативів DeFi, який перенесе структуровані продукти в Emerald, офіційний EVM-сумісний ParaTime від Oasis.

ThetaNuts використовує структуровані сховища продуктів, щоб зробити стратегії інституційного рівня доступними для всіх, і вони мають найширший вибір сховищ «альткойнів» разом із сховищами Bitcoin та Ethereum.

Джерней Кос, директор Oasis Foundation, сказав: «Ми дуже чекаємо на те, що ThetaNuts буде розгорнуто на Emerald. Це не тільки принесе стратегії варіантів для спільноти Oasis, але, що ще важливіше, DeFi 2.0”

Завдяки торгівлі опціонами, сховища генерують фактичний прибуток за рахунок премій, а в поєднанні з прибутковістю, що пропонуються нативними токенами, ThetaNuts може похвалитися одним із найвищих APY для ROSE. ThetaNuts використовує гібридну модель DeFi. Інвестиції, управління заставою та розрахунки здійснюються «в ланцюжку», а ризик і кредитне плече — поза ланцюгом. Сховища ROSE будуть використані для забезпечення нового масштабованого джерела ROSE.

Даріус Сіт, співзасновник і CIO QCP Capital, маркет-мейкера сховищ ROSE, сказав: «Ми були першими прихильниками мережі Oasis Network і, природно, вели велику книгу опціонів, що продаються на позабіржовому ринку ROSE . Забезпечуючи підвищений доступ, прозорість, ефективність та масштабованість, сховища ThetaNuts надають додатковий простір на ринку ROSE як для інвесторів, так і для маркетмейкерів».

Як параметр ParaTime за замовчуванням у мережі для DApps на основі EVM, Emerald забезпечує взаємодію між ланцюжками та пропонує повну сумісність EVM та просту інтеграцію з DeFi. Мережа Oasis масштабується та ідеально підходить для DeFi завдяки її миттєвій завершеності, на 99% нижчої комісії за газ у порівнянні з Ethereum, високій пропускній здатності, захисту конфіденційності та захисту від MEV. Нещодавно Oasis оголосила про запуск фонду Oasis Ecosystem Fund у розмірі 160 мільйонів доларів , який підтримується провідними фахівцями галузі, щоб допомогти побудувати майбутнє програм DeFi.

Про QCP Capital:

QCP Capital є лідером у сфері криптовалютних деривативів з опціонами на 2 мільярди доларів, які продаються на біржах, позабіржових та Defi. Завдяки команді з понад 60 осіб, що базується в Сінгапурі, QCP має сильну присутність в Азії, а також є активними ранніми інвесторами в найкращі криптопроекти (включаючи Oasis) https://qcp.capital/

Про Thetanuts:

Thetanuts — це протокол перехресних структурованих продуктів, який зараз працює на Ethereum, BSC, AVAX та Oasis, і незабаром буде розглянуто багато інших мереж. Він використовує автоматизовані стратегії прибутку для різних альт-монет у різних ланцюгах EVM. https://thetanuts.finance/

Про Oasis

Oasis — це провідна децентралізована мережа блокчейну рівня 1 із підтримкою конфіденційності та масштабованістю. У поєднанні з високою пропускною здатністю, низькими тарифами на газ та безпечною архітектурою Oasis Network здатна створити масштабований DeFi, революціонізуючи Open Finance та розширюючи його за межі трейдерів та перших користувачів на масовий ринок. Oasis має багато ключових спонсорів, включаючи Andreessen Horowitz, Polychain, Pantera, Dragonfly і Binance Labs, а також кілька проектів, які вже базуються на своїй мережі та партнерів, таких як CryptoSafe Alliance з Binance, Genetica, The BMW Group, Chainlink, Balancer та іншими.

--

--

--

Translation library made by members of the Oasis Foundation community. Бібліотека перекладів, зроблена членами спільноти Фонду Oasis.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

Bitcoin Zero — Join the revolution

Privapp Network going to release their most awaited wallet in February 2022

A Sigh Of Relief For Crypto Investors!

25% Of Businesses Will Accept Payments In The Form Of Digital Assets In 2022

Welcome to Poseidon Black – An algorithmic stablecoin ecosystem pegged to $POS on the Fantom Opera…