Oasis Protocol буде запущений у Wormhole Network після нещодавно оголошеного фонду Defi у розмірі 160 мільйонів доларів

**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**

Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/oasis-protocol-to-launch-on-wormhole-network-following-freshly-announced-160m-defi-fund-bf1eeb525825

Користувачі Oasis зможуть використовувати міст Wormhole для безперешкодного переміщення токенізованих активів між блокчейнами.

САН-ФРАНЦИСКО — 7 грудня 2021 р. — Сьогодні протокол Oasis оголосив, що Wormhole Guardians одноголосно проголосували за додавання масштабованого блокчейну рівня 1 з підтримкою конфіденційності в Wormhole. Після запуску користувачі та розробники DeFi можуть переносити активи та ліквідність між Oasis та деякими з найбільших децентралізованих мереж у криптографії.

“Oasis — це провідний масштабований блокчейн рівня 1, що забезпечує конфіденційність, який ідеально підходить для DeFi, а інтеграція з Wormhole значно дозволить нам використовувати більше програм і варіантів використання DeFi”, — сказав Джерней Кос, директор Oasis Foundation. «Рішення Wormhole — це великий квотум довіри та свідчення нашої роботи та майбутнього потенціалу».

Wormhole продовжує набирати популярності, оскільки нещодавно він перевищив 700 мільйонів доларів у TVL після того, як FTX інтегрував Wormhole у свій інтерфейс користувача, що дозволяє користувачам безперешкодно переміщувати активи з Ethereum, BSC, Solana, Terra та Polygon.

«Oasis приєднується до мережі Wormhole у цікавий час, оскільки оголошує про вливання 160 мільйонів доларів, щоб дати поштовх зростанню своєї екосистеми DeFi та Metaverse», — сказав Хендрік Хофштадт, директор зі спеціальних проектів у Jump Crypto та колишній співзасновник Certus One, провідний учасник . «Wormhole буде каталізатором для нових користувачів і капіталу з підключених мереж, які хлинуть в Oasis і стимулюватимуть розвиток їх екосистеми».

За даними Messari, Oasis є провідним блокчейном рівня 1 із підтримкою конфіденційності та одним із двох найбільших інвестованих блокчейнів хедж-фондів . У листопаді 2021 року Oasis оголосила про запуск своєї віртуальної машини Ethereum (EVM), сумісної з ParaTime, Emerald , щоб додати в мережу більше DeFi, NFT та ігрових dApps. Мережа та екосистема Oasis нещодавно досягли багатьох етапів, зокрема:

Канав Карія , президент Jump Crypto, написав у Твіттері : «Обчислення даних DAO і збереження конфіденційності були частиною криптоісторії з першого дня. Дозволяючи обчислення для збереження конфіденційності для наборів даних, що належать сторонам, які взаємно недовіряють, відкриються неймовірні (інновації). ”

«Нещодавно оголосивши про новий фонд Oasis Ecosystem Fund на суму 160 мільйонів доларів, це нове партнерство з Wormhole стало ще однією важливою віхою для Oasis», — сказав Авічал Гарг, партнер-засновник Electric Capital. «Масштабованість та конфіденційність мають вирішальне значення для розкриття справжнього потенціалу DeFi, і ми вдячні екосистемі Oasis за створення ефективнішої та приватної web3».

Клейтон Мензел, керівник відділу протоколів і можливостей у Figment , сказав: «Як давні інфраструктурні партнери Oasis і твердо вірять у багатоланцюжне майбутнє, ми раді підтримати міст Oasis Wormhole. Сумісність між такими мережами, як Ethereum, Solana і Terra, прискорить екосистему Oasis DeFi».

Щоб дізнатися більше про Wormhole, відвідайте https://wormholebridge.com/ .

Про Wormhole

Мережа Wormhole — це загальний протокол передачі повідомлень, що з’єднує цінні ланцюжки блоків разом із додатками, які використовують рівень обміну повідомленнями полегшення взаємодії між екосистемами. Захищені 19 зберігачами розробники можуть використовувати протокол для відправки довільних даних через ланцюжок, включаючи токени, NFT, дані оракула, рішення з управління та багато іншого.

Про Oasis

Oasis — це провідна децентралізована мережа блокчейну рівня 1 із підтримкою конфіденційності та масштабованістю. У поєднанні з високою пропускною здатністю, низькими тарифами на газ та безпечною архітектурою, мережа Oasis здатна забезпечити масштабований DeFi, революціонізуючи Open Finance та розширюючи його за межі трейдерів і перших користувачів на масовий ринок. Oasis має багато ключових спонсорів, включаючи Andreessen Horowitz, Accel і Binance Labs, а також кілька проектів, які вже базуються на своїй мережі та партнерів, таких як CryptoSafe Alliance з Binance, The BMW Group, Chainlink, Balancer та інші. Oasis входить у трійку найбільш інвестованих блокчейнів і має одну з найбільш швидкозростаючих мереж розробників у галузі.

--

--

--

Translation library made by members of the Oasis Foundation community. Бібліотека перекладів, зроблена членами спільноти Фонду Oasis.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

MCDEX Update — Jan. 2022

Grapes Finance: Pre-launch Announcement to lock ve(3,3) NFT

Gremlin the Future of Defi on Fantom

Hades DAO Warm-Up Staking Periods