Абромавічус визначив пріоритети уряду, а Міллер розповів про постачі газу у травні

Огляд економічних новин від редакції Огеральд.

Удвічі більше

«Потреба України в постачах російського газу з 1 травня зросла в два рази», — повідомив голова Газпрому Олексій Міллер. У Газпромі пояснили, що заявка Нафтогазу на постачання російського газу 1 травня зросла до 20 млн кубометрів.

Економічні показники

Абромавічус визначив пріоритети уряду, а Міллер розповів про постачі газу у травні

У першому кварталі продовжували зростати ціни на тлі різкого знецінення гривні в лютому і підняття тарифів ЖКГ. Це випливає зі звіту Національного банку України. Інфляція та девальвація продовжують тиснути на споживчий попит усередині країни, доходи українців та купівельну спроможність, але водночас вирівнюється платіжний баланс й формується профіцит держбюджету.

Ех, такі-то плани

На симпозіумі «Україна: звільнення від пострадянського спадку» голова Національного банку України Валерія Гонтарєва розповіла, що до кінця року Україна планує наростити міжнародні резерви до $18 млрд, а протягом наступних чотирьох років — до $38 млрд.

Перегони у ДФС: фінал

Андрій Коломієць, фінансовий директор «Арселор Меттал Кривий Ріг» і Роман Насиров, голова податкового комітету Верховної Ради, вийшли у фінал «перегонів» за пост голови Державної фіскальної служби. Про це повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько на особистій сторінці у Facebook.

Пріоритети визначено

За останні 3 роки в Україні кількість підприємств малого бізнесу скоротилася на 10%, а підприємців-фізичних осіб — на 26%. Понад мільйон людей, які були зайняті у промисловій сфері, втратили роботу. Про це розповів міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус на симпозіумі «Україна: звільнення від пострадянського спадку». Він назвав дерегуляцію та спрощення умов для бізнесу пріоритетними завданнями уряду.