Алекс Бард: Як керувати компанією, що розвивається?

Алекс Бард (Alex Bard) — генеральний директор Campaign Monitor. Він успішний підприємець із пристрастю будувати компанії, які допомагають зростати бізнесові.

«Підприємці часто запитують, як успішно управляти компанією, яка зростає. Відповідь проста: робіть те, що ви любите, оточіть себе людьми, яких любите і на яких маєте вплив. Хоча це може здатися досить просто, але втілення цього у життя вимагає дисципліни та інвестицій», — розповідає Алекс. — «Найважливіший інгредієнт у великих компаніях — це люди. Наймайте найкращих людей та інвестуйте в їх ріст та успіх». Ось п’ять стратегічних зауваг від Алекса, які варто розглянути.

Створюйте концептуальні рамки разом

Алекс Бард: Як керувати компанією, що розвивається?

Коли компанія швидко зростає, найважливіше, аби всім була зрозуміла їх роль у досягненні мети компанії. Спільна робота зі створення концепції підтримує інформаційну відкритість та допомагає людям приймати спільні рішення.

Інвестуйте в спілкування

Алекс ділиться: «Кращі лідери, яких я знаю, не тільки зрозуміло і часто спілкуються, але й заохочують людей навколо робити те ж». Влаштовуйте регулярні зустрічі, щомісячні або щоквартальні, для огляду прогресу і кореляції досягнень із визначеною концепцією. Не варто недооцінювати значення розмови віч-на-віч.

Пам’ятайте: ставлення>здатність

Робота лідера: вести та розвивати людей. Багато керівників прагнуть створити команду, що складатиметься із якнайталановитіших і якнайздібніших людей. Алекс Бард рекомендує робити акцент на відношенні до справи. Група працівників із правильним ставленням має змогу постійно пробувати щось нове і швидко оговтуватися від невдач.

Відмінний спосіб підібрати правильного кандидата на посаду: зосередитися на питаннях про особисті риси характеру на останній стадії інтерв’ю. Спробуйте використати цей час, щоб перевірити креативність, допитливість та відношення працівника до роботи компанії.

Будьте передбачливим, коли наймаєте на роботу

Алекс Бард: Як керувати компанією, що розвивається?

Стратегічний найм має вирішальне значення для зростання. Лідерам необхідно мати змогу розраховувати на сильну команду.

Навчіть людей навчати інших

Компанії повинні пишатися працівниками та продуктивністю роботи. Чим більше ви будете інвестувати в людей, прагнучи зрозуміти, які мотиви керують ними, тим швидше збудуєте середовище, у якому буде легко зростати й вдосконалюватися. Цінуйте різноманітність точок зору.