Какао-місце на Подолі

Любов до какао надихнула створити у серці Києва заклад, де напій готують у форматі «візьми з собою». Ідею реалізували спеціаліст по розвитку IT-бізнесу Анна, її брат Дмитро та наречений Анни — арт-дизайнер Михайло.

«ЧаоКакао!» невипадково розташувався у серці Києва — на Подолі. Ми подбали про те, аби відвідувачам було приємно прогулятися з напоєм по скверу», — кажуть засновники.

Какао-місце на Подолі

Для приготування використовується «екстрачервона» суміш — порошок із 100% вмістом какао з масляно-бархатистою структурою. У класичний рецепт входить какао-порошок європейського походження та молоко з коротким терміном зберігання, вироблене на Україні.

Урізноманітнюючи базовий напій різними інгредієнтами, було отримано 11 різновидів напою: какао зі свіжим бананом, кокосовим молочком, свіжим апельсином та корицею, свіжим імбиром, свіжим чебрецем, свіжою м’ятою, авторським букетом прянощів, медом та перцем, збитими вершками та сумішшю горішків. Вартість: 15–24 грн за 0,3–0,5 л.

«ЧаоКакао!» співпрацює з майстернею вегетаріанських десертів Hariball та кафе Baker Street Bakery.

«Наш логотип — зображення бога какао у власній інтерпретації та фірмовий напис. Своїми руками оновили та прикрасили дерев’яну хатинку, в якій і готуємо. Власноруч проштамповуємо кожен стаканчик з напоєм та кожен пакетик з ласощами», — ділиться Анна.