Минулого тижня 147 стартапів отримали інвестиції на суму $4,94 млрд

У період з 9 по 15 березня 147 стартапів отримали $4,94 млрд венчурних інвестицій — це більше ніж вдвічі перевищує оголошену суму попереднього тижня.

[caption id=”attachment_3392" align=”aligncenter” width=”1000"]

kilkist proektiv

Кількість проектів по кожному з типів фінансування[/caption]

Найбільша частина інвестицій припадає на раунд Е — $913,28 млн — профінансовано три стартапи: NetBase Solutions, Dianping та Foodpanda/Hellofood. Далі 43 проекти, які отримали $846,44 млн на посівній стадії. Наступними стали 12 проектів на стадії після IPO — $812,4 млн. У раундах A, B, D інвестовано $613,5 млн у 15 проектів, $225,6 млн у 11 проектів, $218,7 млн у 3 проекти відповідно.

[caption id=”attachment_3399" align=”aligncenter” width=”1000"]

rozmir inv1

Розподіл проінвестованих коштів за типами інвестицій[/caption]

Інвестиції найвідоміших венчурних фондів

  • Accel Partners — $175 млн у SimpliVity (раунд D, спільно з чотирма інвесторами);
  • Sequoia Capital — $1,2 млн у PepperTap (посівна стадія), $20 млн у Groupon India (не розкрито), $15 млн у Moonfrog Labs (раунд А, спільно з одним партнером);
  • Andreessen Horowitz — $116 млн у 21 Inc (не розкрито, спільно з шістьма партнерами), $32 млн у Highfive (раунд B, спільно з сімома партнерами);
  • New Enterprise Associates — $2 млн у Do (посівна стадія, з 14-а іншими), $0,75 млн у hopOn, Inc. (посівна стадія);
  • Kleiner Perkins Caufield & Byers — $175 млн у SimpliVity (раунд D, спільно з чотирма партнерами);
  • Y Combinator — $17,5 млн у Memebox Corporation (раунд B, спільно з вісьмома партнерами);
  • Greylock Partners — $115 млн у Zuora (раунд F, спільно з дев’ятьма партнерами);
  • Benchmark Capital — $13,6 млн у Greenhouse Software (раунд B, спільно з трьома партнерами).

[caption id=”attachment_3396" align=”aligncenter” width=”1000"]

rozmir inv2

Розподіл інвестицій між ринками, на яких працюють проекти[/caption]

Тижневий стартап-чарт

Zuora

Стартап розробляє SaaS-програми для компаній з галузей хмарних сервісів, комунікацій, засобів масової інформації та охорони здоров’я. Додатки Zuora розроблені для автоматизації підписки, платежів, торгівельних та фінансових операцій. Клієнти Zuora найчастіше вибирають SaaS-додатки для конкретних потреб — серед них «Z-Billing», «Z-платежі» і «Z-податки», «Z-Force». Стартап отримав $115 млн у раунді F від Next World Capital, Vulcan, Shasta Ventures, Index Ventures, Redpoint Ventures, Greylock Partners, Benchmark, Passport Capital , BlackRock, Wellington Management.

SimpliVity

Інвестиції

SimpliVity — американська IT-компанія, що працює над продуктом OmniCube, який поєднує в собі функції (такі як обчислення, зберігання, оптимізація, хмарна інтеграція, і т. д.) різних пристроїв. Компанія отримала $175 млн у раунді D від Meritech Capital Partners, Kleiner Perkins Caufield & Byers, DFJ Growth, Charles River Ventures та Accel Partners.

Pager

Це стартап, що замінює традиційні виклики лікаря додому додатком, який працює на основі місцезнаходження пацієнта. Платформа допоможе користувачам заощадити час при пошуку авторитетного лікаря, очікуванні на прийом, а також позбутися переповнених коридорів та черг у лікарні. На даний момент Pager обслуговує тільки жителів Манхеттена, для чого найгяв 20 лікарів. На посівній стадії стартап профінансували на суму $10,4 млн Lux Capital, Montage Ventures, Goodwater Capital, Summation Health Ventures.

Memebox

Мета проекту полягає у створенні інтернет-бренду у сфері краси, який використовує технології для слідкування за тенденціями споживачів, а також пропонує доставку предметів розкоші за невисокими цінами. Memebox — магазин у сфері електронної комерції, запущений у Сеулі (Корея), що відбирає найбільш надійні та популярні корейські продукти. Він пропонує споживачам гнучкість вибору, відходячи від традиційних програм на основі передплати, як у інших косметичних компаній. У раунді B стартап ортимав $17,5 млн від Altos Ventures, Cowboy Ventures, FundersClub, Winklevoss Capital, Y Combinator, Pejman Mar Ventures, AME Cloud Ventures, Goodwater Capital, Formation 8.

Moonfrog Labs

Стартап Moonfrog Labs створює мобільні ігри. Члени команди працювали над Mafia Wars, CastleVille, Bubble Safari, Cafe World, Yoville, Hidden Chronicles, Empires & Allies. Moonfrog Labs мають намір використати свій колективний досвід роботи над найкращими іграми для Facebook у створенні нових творчих продуктів та інструментів мобільної сфери.

Компанія отримала $15 млн у раунді А від Sequoia Capital та Tiger Global Management. Нові кошти будуть використані для найму персоналу, а також розробки ігор у нових жанрах. Moonfrog Labs також має намір збільшити свою технологічну платформу, в тому числі серверні системи і системи аналізу даних.

Lyft

Минулого тижня 147 стартапів отримали інвестиції на суму $4,91 млрд

Платформа у сфері транспортування Lyft з’єднує пасажирів з водіями, які можуть їх підвезти. Зараз компанія працює у 68 містах на території США.

Пасажири мають на вибір три варіанти: звичайна пропозиція, яка з’єднує клієнта з водієм неподалік; Lyft Line (доступний в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі) — спільні позїдки з іншими пасажирами, яким по дорозі; Lyft Plus — поїздка для шести пасажирів (коли потрібно більше місця, або клієнтам потрібно підібрати ще декількох). Стартап отримав $530 млн у раунді Е від компанії Rakuten.

EVEN Financial

EVEN Financial — це Supply Side Platform (технологічна компанія, що здійснює торгівлю рекламними позиціями інтернет-майданчиків або рекламним інвентарем для компаній у сфері кредитування). Проект допомагає залучати більше клієнтів у систему торгових позик. Компанія отримала $2,8 млн на посівній стадії від Canaan Partners, Lerer Hippeau Ventures, Social Leverage, Brooklyn Bridge Ventures та Conversion Capital.

Looker

Компанія заснована в 2011 та працює над створенням програмного забезпечення на перетині сфери економіки та технологій. Аналітична платформа має на меті спростити роботу з великими базами даних до рівня пересічного користувача. Стартап проінвестували Sapphire Ventures, Redpoint Ventures, First Round, PivotNorth Capital, Meritech Capital Partners на суму $30 млн у раунді B.

Highfive

Минулого тижня 147 стартапів отримали інвестиції на суму $4,91 млрд

Це технологічна B2B-компанія, що має на меті переосмислити спосіб спілкування людей на роботі за допомогою відео-конференцій через веб-інтерфейс. Акцент стоїть на доступності обладнання. General Catalyst Partners, Lightspeed Venture Partners та Andreessen Horowitz інвестували у проект $32 млн у раунді B.

Do

Проект надає інструменти для скерування переговорів у потрібне русло, забезпечення контролю над виконанням завдань та для роз’яснення рішень. Це платформа, де можна зберігати замітки, презентації, документи, та всі інші допоміжні матеріали. Також проект має функцію автоматичного підсумку зустрічей, та можливість надіслати потрібні матеріали учасникам. Стартап отримав $2 млн на посівній стадії від Paul Arnold, Henrique De Castro, Nasir «Nas» Jones, Dave Morin, Slow Ventures, Le Zhang, Tim Chen, Arnold Capital, Kevin Colleran, Jim Patterson, Aayush Phumbhra, Mark Pincus, QueensBridge Venture Partners та New Enterprise Associates.

Bento Labs

Стартап отримав $2 млн на посівній стадії від First Round, The Social+Capital Partnership, Susa Ventures, Michael Stoppelman, Rushabh Doshi, Shishir Mehrotra, Wesley Chan та Google Ventures. Основний продукт компанії — лаунчер для Android. Це додаток, що дозволяє користувачам налаштовувати основний екран пристроїв. Bento враховує дії людей на телефоні та отримує особисту інформацію про них для того, щоб налаштувати корисні додатки та функції на головному екрані. Bento Labs співпрацює з Yelp, Uber, SoundCloud, YouTube, Reddit та іншими.