Про Ukrainian Startups Roadshow у Лондоні, розумний браслет-вартівник, нові мессенджери та сервіс Tripmydream

Огляд новин в українській сфері стартапів від редакції Огеральд.

Поділитися ідеями зі світом

Українські стартапи EnableTalk, Ecois.me, PopTop, QuickBlox, ZenAssets, MinglVision, Youteam, M2E Pro та інші взяли участь у Ukrainian Startups Roadshow у Лондоні. Команди представили ідеї відомим британським і міжнародним фондам та інвесторам. Захід відбувався в офісах Bloomberg, Google Campus та Deloitte.

Спілкування інкогніто

Про Ukrainian Startups Roadshow у Лондоні, розумний браслет-вартівник, нові месенджери та сайт Tripmydream

Дмитро Пилипенко та Артем Почепетський створили новий мессенджер Nod, що дозволяє анонімно спілкуватися з людьми, які знаходяться в радіусі 2,5 км. Поки що додаток працює лише на iOS-пристроях.

Що «співають» фінанси?

Українці запустили сервіс Tripmydream, який, допомагає туристові прокласти оптимальний маршрут подорожі, враховуючи власний бюджет. Для того, щоб знайти підхожі варіанти, мандрівник має вписати у форму місто вильоту, на які дні запланований відпочинок, вид відпочинку та цінові побажання. Tripmydream запропонує найвигідніші маршрути. Сайт доступний російською, українською та англійською мовами.

Вагова категорія: надважка вага

Український стартап Pibox сьогодні запустив однойменний хмарний мессенджер. Одночасно з цим була розпочата кампанія на ProductHunt. Поки що додаток працює лише на ПК, але також планується мобільна версія. Основна відмінність сервісу — можливість пересилати великі файли до 10 Гб.

Маленький вартівник

Компанія Hideez Technology Inc розпочала збір коштів на краудфандінговой платформі Indiegogo. Команда хоче зібрати 35 тис. на пристрій SafeBand. Це «розумний браслет», за допомогою якого можна віддалено стежити за речами. На сьогодні уже зібрано близько $15 тис.