20–26 липня: 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

Протягом 20–26 липня 185 стартапів зібрали $3,61 млрд венчурних інвестицій.

[caption id=”attachment_6138" align=”aligncenter” width=”782"]

Минулого тижня 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

Кількість проектів по кожному з типів фінансування[/caption]

Найбільшу суму вкладено у 25 проектів у раунді B — $678,2 млн. Чотири проекти на стадії раунду D отримали $627 млн (Hyprloco, Flipboard, DraftKings, Domo), і ще два стартапи зібрали $368,8 млн у раунді Е (baixing.com і Mocana). На стадії раунду С шість компаній зібрали $187,4 млн.

[caption id=”attachment_6139" align=”aligncenter” width=”702"]

Минулого тижня 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

Розподіл проінвестованих коштів за типами інвестицій[/caption]

Інвестиції найвідоміших венчурних фондів*

  • Sequoia Capital — $20 млн у Medgenome Labs (раунд B);
  • Andreessen Horowitz — $13 млн у 500px (раунд В), $20 млн у Cazena (раунд В), $18,7 млн у Granular (раунд В);
  • New Enterprise Associates — $24 млн у Apprenda (раунд D), $58,5 млн у Ra Pharmaceuticals (раунд B);
  • Y Combinator — $0,12 млн Zeplin (посівна стадія), $1 млн StyleBee (посівна стадія), $2,1 млн Klarismo (посівна стадія);
  • Greylock Partners — $20 млн Mirakl (раунд B, у партнерстві з Dave Strohm);
  • Benchmark — $6,2 млн у Outpost Games, Inc. (не розкрито).

*вказано загальні суми інвестицій без уточнення партнерів угод
[caption id=”attachment_6140" align=”aligncenter” width=”692"]

Минулого тижня 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

Розподіл проінвестованих коштів за типами інвестицій[/caption]

Тижневий стартап-чарт

Made.com

Made.com виготовляє дизайнерські меблі, з метою зробити їх доступними для всіх. Компанія працює без посередників і пов’язує споживачів безпосередньо з дизайнерами. Це дозволяє організації забезпечити високу якість меблів на замовлення, поставляючи продукцію споживачам за низькими цінами. Компанія продає всі свої продукти через Інтернет і не має виставкових залів чи складів. Made.com також групує замовлення, об’єднуючи усі запити на однаковий товар і відправляє їх на виготовлення кожні сім днів. Використання таких методів дозволяє компанії продавати за ціною на 30–15% нижче, ніж у конкурентів. Наразі стартап обслуговує більше 100 тис. клієнтів, а протягом двох років з моменту запуску працював з низкою провідних дизайнерів і художників, включаючи:Damien Hirst, James Harrison, Alison Cork, John Stephanidis, Steuart Padwick, Ai Wei Wei, братами Chapman та іншими.

Partech Ventures, Fidelity Investments та Level Equity інвестували у компанію $60 млн у раунді С.

Chrono24.com

Минулого тижня 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

Chrono24.com заснована у 2003 році і є провідним інтернет-майданчиком для торгового сектора розкішних годинників. Більш ніж 1500 сертифікованих роздрібних торговців, а також численні приватні клієнти використовують платформу для угод. Покупці мають доступ до більш ніж 180 тис. нових і годинників, що були у використанні — від традиційного Omega вартістю кілька сотень євро до ексклюзивного Patek Philippe, колекційного годинника поза мільйон євро.

У стартап інвестував $22,9 млн фонд Insight Venture Partners.

Zo Rooms

Zo Rooms — індійський стартап, що має на меті забезпечити комфортне бюджетне місце проживання під час подорожей. Наразі стартап працює в Делі, Бангалорі, Мумбаї і продовжує розширюватися в інші міста. Забронювати житло можна за телефоном, через додаток або веб-сайт.

Стартап зібрав $15 млн у раунді А. Інвесторами стали Orios Venture Partners та Tiger Global Management.

Medallia

Medallia є компанією зі сфери управління роботою з клієнтами. Компанії довіряють провідні світові бренди, включаючи Verizon, Macy’s, Sephora, Honeywell, Wells Fargo, Sony, Four Seasons, Sodexo і Mercedes. SaaS-додаток Medallia дозволяє компаніям отримати зворотний зв’язок з клієнтами через Web, соціальні, мобільні та інші канали, зрозуміти їх у режимі реального часу, і вжити заходів — поліпшити якість обслуговування клієнтів.

Sequoia Capital інвестував у стартап $150 млн у раунді D.

JetSmarter

Минулого тижня 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

JetSmarter дозволяє клієнтам замовляти особистий повітряний транспорт , вибрати з більш ніж 3000 літаків, від пропелерного літака до бізнес-джета Boeing, а також забронювати рейс майже з будь-якого міста. Компанія в партнерстві з більш ніж 800 операторами по всьому світу — через їхні технології вони безпосередньо підключаються до програмного забезпечення планування розкладу операторів та їхніх GPS-каналів. Ця інтеграція надає інформацію про доступність та місцезнаходження літаків. Заснована в 2012 році Сергієм Петроссовим, JetSmarter уже відкрила 6 офісів по всьому світу, з рейсами у більш ніж 170 країн.

Стартап отримав $20 млн у раунді В від Saudi Royal Family та Shawn Carter.

Vroom

Vroom допомагає споживачам заощадити час, гроші при покупці чи продажі автомобіля — надаючи послуги онлайн-платформи без посередників. Стартап пропонує тисячі потриманих автомобілів з безкоштовною доставкою по всій території США.

Компанія отримала $54 млн у раунді B від Bob Mylod, Catterton Partners, General Catalyst Partners, Jeffery Boyd, John Elway та T. Rowe Price Associates.

Hometeam

Hometeam надає догляд літніх людей на дому. Їхні доглядачі забезпечать всі потреби — від харчування, лікування до гігієни. Через додаток клієнти зможуть бути у курсі того, що відбувається щодня — працівник використовує його для планування різних заходів, а клієнти мають можливість відправляти замітки та пропозиції через мобільний.

У раунді А стартап підняв $11 млн від IA Ventures, Lux Capital та Recruit Strategic Partners.

Flipboard

Flipboard — журнал-соціальна мережа, у якій користувачі можуть слідкувати за новинами зі своїх улюблених джерел, а потім збирати історії, фото і відео у своїх особистих журналах Flipboard — обмінюватись темами, які відображають їхні інтереси, висловлювати свої погляди або просто виставляти речі, які вони хочуть прочитати пізніше.

Платформу про інвестував фонд JP Morgan Chase & Co. на суму $50 мл н у раунді D.

Voxel8

Минулого тижня 185 стартапів отримали інвестиції на суму $3,61 млрд

Voxel8 є компанією, яка працює у сфері 3D-друку, і пропонує нові матеріали. Їхня продукція, створена зусиллями Гарвардського професора Дженніфер А. Льюїс із Школи інженерних та прикладних наук, є високопровідними чорнилами, що дозволяють друкувати провідники, кабелі й батареї разом із традиційними матеріалами 3D-друку за кімнатної температури.

Стартап отримав $12 млн у раунді А від ARCH Venture Partners, Braemar Energy Ventures, In-Q-Tel та Spark Investment Fund.

Granular

Granular — це аналітична хмарна платформа, яка допомагає фермерам працювати більш ефективно і приймати кращі рішення. Це програмне забезпечення, яке збирає, узагальнює та аналізує дані про бізнес-процеси ферми, як планування, розрахунок бюджету, управління витратами і запасами, маркетинг і т.д. Granular наразі підтримує 61 підвид культур, додаючи нові. Ціна послуг грунтується на річній передплаті в залежності від видів культур та розміру ферми.

Компанія отримала $18,7 млн у раунді В від Tao Capital Partners, Andreessen Horowitz, Emory Investment Management, Fall Line Capital, Google Ventures, H. Barton Asset Management та Khosla Ventures.

BrightBytes

BrightBytes забезпечує SaaS-платформу для аналізу даних, що вимірює використання технологій в освіті та пов’язує їх з результатами навчання. Продукт компанії Clarity робить такі дослідження дієвими, надаючи керівникам освіти дані для обґрунтованих рішень, що стосуються учнів, персоналу, зацікавлених осіб та систем навчання. Стартап вплинув на навчання учнів у кожній 8-й школі США, і побудував партнерські відносини на трьох континентах.

У компанію інвестували $33 млн на стадії раунду С фонди Insight Venture Partners , Bessemer Venture Partners, Learn Capital та Rethink Education.