Шукаємо інженера Ruby On Rails в команду Vertalab

Вимоги: досвід роботи від двох років, з Ruby — більше року. Ви вмієте проектувати архітектуру проекту і будувати зручний інтерфейс на Бутстрапі.

Як ми працюємо

Ми outsource компанія. В нас добре налаштований процес code review. Є виділений час для навчання та експериментів. Ми працюємо над декількома власними проектами, до яких можна долучитись. Нашою метою є створення середовища для максимальної реалізації інженерів. Для цього ми спів-спонсоруємо курси, поїздки на конференції, сертифікати. Ми організовуємо інженерні вечори щоб ділитись досвідом, проводимо внутрішнє тестування, будуємо персональні навчальні плани, є можливість проводити навчальні курси.

Я не вірю що є цікаві чи нецікаві проекти — ми просто робимо свою роботу якісно: пишемо код, наводимо порядок в чужому, проектуємо, вирішуємо поточні задачі. Ми робимо це в зручному для нас ритмі. Розуміємо, що якісне програмне забезпечення робиться довго і важко.

Якщо говорити про культуру, то найбільш влучна аналогія — партизанський загін. В нас кожен докладає максимум зусиль для спільної цілі, авторитет здобувається за професійні якості та через спільне подолання труднощів. Це коли до будь-кого можна звернутись за допомогою чи порадою і отримати її. Основою відносин є повага: до себе, до колег.

Якщо вам близькі описані ідеї і ви шукаєте роботу, напишіть розповідь про себе на sasha@vertalab.com.

Лінки:
https://vertalab.com
https://www.facebook.com/vertalab/
https://www.instagram.com/verta.lab/