Що не так з аутсорс компаніями?

Oleksandr Bondar
Oct 2, 2018 · 4 min read

Я заснував аутсорс-компанію в 2013 році. Зараз радію, що не зміг розбудувати її до сотень програмістів. Думаю, що причина в підсвідомому розумінні тих вад, які я спробую описати далі. Це розуміння не давало робити кроки, які ведуть до росту в аутсорсі. Ці кроки суперечать моєму світогляду. Якщо узагальнити, то це сукупність різного обману — себе, клієнтів і програмістів.

Забігаючи наперед, я маю план як це все поправити.

Немає на кого рівнятись

Спілкуючись з колегами — засновниками і керівниками аутсорс-компаній я так і не знайшов такої, на яку хочеться рівнятись. Основна відмінність одної від іншої — це розмір і швидкість росту.

Аналогія

Хто трохи старший за типового міленіала, той пам’ятає як продавалось насіння соняшника десь так до року 2007. Це бабусі на ринках чи в будь-яких інших людних місцях, паперові кульочки з газети, одиниці виміру — стакани. Часто таких бабусь сиділо по декілька в ряд, так що можна було спробувати насіння на смак. Особливістю ринку було: багато продавців, більш-менш один продукт, попит дозволяв виживати кожному — все що треба було, це стати в більш-менш ходовому місці і чекати клієнтів. А потім прийшли “Семкі” і тепер насіння ми можемо купити тільки в магазині. Підробіток бабусь закінчився відразу, як тільки хтось зумів зробити на існуючий потребі бізнес. Як на мене, то класична невелика аутсорс компанія в Україні, це зараз аналог бабусі з насінням на базарі.

Говорим IT компанія, а по факту — рекрутингове агенство з коворкінгом

Це правда, яку важко прийняти, особливо засновникам-інженерам. Основний заробіток аутсорс-компанії — аутстаф проекти. Практично не зустрічав успішних компаній, які заробляють на повноцінній розробці проектів по фіксованій ціні. Чому так? На це в мене є деякі думки.

Уявимо типового клієнта, який шукає команду для реалізації своєї ідеї продукту. Опускаю бізнеси, які автоматизують свої процеси — там ситуація трохи краща. Отже, такий собі Джек відклав чи зібрав $100K і має ідею чудового продукту. Він знає, що грошей небагато, тому іде в Східну Європу — товариш сказав, що там дешевше і є толкові програмісти.

Він шукає компанію або по рекомендації, або всліпу через гугл. Якось знаходить. Один з моїх колег продає команду з двох-трьох інженерів і менеджера, тестувальник іде бонусом, аналітик готує документацію. Дизайн намалював фрілансер з апворку. Є план вийти на ринок з MVP за 6 місяців. На розробку іде близько $10K/міс.

Робота кипить, Джек оплачує інвойси. Десь за 4 місяці він бачить що щось не так, фічі не працюють як він собі уявляв, робляться повільніше наміченого плану і є купа незрозумілих багів — ну невже не можна зробити, щоб працювало так як написано в документації, думає Джек. Ну… ще є час — продовжуєм. Так проходить 8 місяців, MVP вже три рази перенесли, гроші майже закінчились і до Джека поступово приходить думка, що його тримають за лоха. Починаються вияснення що не так. Виявляється, що для аутсорс компанії все так — люди працюють, інвойси виставляються — красота. Можна навіть виправдати кожен промах, адже відмазок є вагон, особливо якщо клієнт не підкований технічно.

Джек в пічалі: варіантів завершення історії небагато, як ви можете здогадатись. В чому тут проблема? Я думаю багато факторів, але найбільший — ми знаходимось далеко від користувачів продуктів, які намагаємось зробити. Ми їх не розуміємо.

Обман клієнтський: юніори за ціною мідлів

Цим грішать більшість компаній, адже досвідчених програмістів мало, вони всім потрібні і вони завжди зайняті. Звичайно, компанії намагаються нівелювати цю брехню тим, що юніори працюють в команді з більш досвідченими інженерами, рейт юніора росте швидко, а рейт продажу часто не росте взагалі. Тим не менше, така практика дуже поширена і саме вона є основним джерелом негативного досвіду для клієнтів в аутсорсі. Як тут не прикрашай — факт лишається фактом, ми всі часто дуримо клієнтів саме так.

Обмани девелоперські: кар’єра і професійний розвиток

Кар’єра для програміста — це збільшення погодинного рейту. Все що пропонують інше — маніпуляція. Ваша ціль — $50/год фултайм в довгому проекті, працюючи з України. Аутсорс компанія необхідна для старту, питань нема, але через 5 років, при умові систематичної роботи над своїм розвитком, ви здатні обійтись без посередника і працювати напряму з клієнтом самі.

З точки зору бізнесу, ваш професійний розвиток — це більше мінус ніж плюс. Як тільки програміста продали в довгий аутстаф проект, нічого більше робити не треба. З іншого боку, для девелопера важливо постійно займатись саморозвитком, розширювати картину світу в суміжних областях, всіляко отримувати новий досвід. Але це персональна відповідальність програміста. Для компанії такі активності частіше шкодять, адже потенційно ведуть до збільшення рейту інженера або до його звільнення на користь конкурента.

Вибір проектів — на що здатний ваш сейлз?

Програміст обмежений у виборі проектів вмінням продавати іншої людини. Сейлз обмежує програміста і проектом і рейтом. Для сейлза важливо продавати, і не так важливо кому. Амбіції, сміливість, поточна фінансова ситуація в компанії впливає на те, які проекти приходять в роботу.

Відлуння 20 століття

В мене є відчуття, що ми працюємо по накатаній схемі, яка сформувалась для фабрик і заводів початку минулого століття. Навколишній світ змінився і мають змінитись підходи до роботи. Особливо це стосується сфери IT, яка і є рушійною силою цих змін.

З трендів, що я бачу, це ринок праці глобалізувався, робота стала проектною, дуже фрагментованою в часі і спеціалізації, навики старіють за декілька років чи навіть місяців, постійно з’являються нові професії, багато роботи автоматизується. Легкий доступ до глобальних ресурсів запустив нові соціальні ліфти — поки що дуже мало людей їх використовують, але процес поширення цих ідей рухається.

Робота, яка робиться в цьому новому вимірі є в рази більш ефективна.

Чи можна зробити інакше?

Знаю, що можна. Саме для цього я піднімаю всі гострі питання і піддаю сумніву кожен принцип чи правило, на якому стоїть аутсорс бізнес в Україні. Я хочу переформатувати ринок аутсорсу і дати можливості кожному програмістові отримати те, на що він заслуговує.

Свій варіант рішення я опишу в наступній статті. За новинами слідкуйте в Інстаграмі https://www.instagram.com/kiosan1/

Блог інженера

Про життя і бізнес

Oleksandr Bondar

Written by

Блог інженера

Про життя і бізнес

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade