Říjen

Díky velké nově zrekonstruované kuchyni se přibližujeme dokončení našeho uzavřeného cyklusu prodeje potravin tak, abychom vždy všechno zužitkovali. K tomuto sofistikovanému systému využíváme hned několik prodejních kanálů. Naší prodejnu, e-shop, farmářské trhy na Náplavce a vaření, které si nově budete moci objednat i přímo na našem e-shopu.

Stále jsme malá firma, ale to nám nebrání se pořád zlepšovat, a proto jsme zlepšili náš systém zpracování objednávky a po měsíčním zkušebním provozu jsme byli všude včas.

Abychom dokázali, že to myslíme vážně, dostanete od nás kostku lahodného másla z farmy Krhánice zdarma, pokud Vám dovezeme objednávku jen o minutu později, než na čas, který jste si přáli.

Poprvé tento rok vaříme Halloweenské menu s dovozem až k Vám domů. Jídlo bude uvařené vždy u nás v kuchyni, která se nachází přímo v centrále OrbisFood, abychom mohli naše farmářské a bio suroviny používat i do vaření a měli vše pod jednou střechou. Nyní můžete objednat toto hotové jídlo i na www.orbisfood.cz, ve speciální kategorii Halloween. Brzy také vytvoříme celou novou sekci pro hotová jídla. Těšíme se na to! :)

Náš sortimentem jsme rozšířili o desítky nových produktů. Každý týden obohacujeme, dle sezony, nabídku ovoce a zeleniny z našich bio farem. Postupně se také snažíme hledat další malé výrobce a lokální producenty, a tím podporovat české produkty. Například máme již delší dobu bio arašídové máslo z Německa, ale k němu jsme přidali tři druhy českého. Chceme v tomto trendu i nadále pokračovat.

Sice nám teprve začal říjen, přesto už jsme začali pracovat na nové kategorii Svatý Martin. Rezervace na kachny a husy přijímáme už nyní, jelikož minulý rok byl enormní zájem o farmářskou drůbež.

Moc děkuji za pozornost.

Denis