Maminky

Nemohl jsem si vybrat příhodnější den pro napsání tohoto článku. Dnes se to vše tak hezky sešlo, že jsem musel zůstat doma se svojí roční dcerou Arielou a už vím proč bylo to malé uchychtnutí manželky, když odcházela. Samozřejmě se totiž dcera zrovna pokadila.

Přebaleno už mám a řekl jsem si tedy, že ještě než udělám dceři oběd, seznámím maminky nebo i tatínky na mateřské s tím, jak chceme podporovat rodiny s dětmi.

Je to úplně jednoduché. Stačí když se u nás zaregistrujete a u první objednávky do poznámky napíšete: maminka. My si vás zařadíme do seznamu a postupně vás budeme informovat o novinkách a a tématech, které jsou pro rodiče přímo stvořené. Také budete v našem programu čerpat výhody v podobě dárků a praktických produktů, které vám vždy dáme do objednávky jako překvapení nebo vás budeme informovat dopředu přes akce na facebooku, či do emailu. Často se dočkáte čerstvé zeleniny, která je zrovna v sezoně, hraček a nebo naší vlastní výroby v podobě čerstvých freshů, které vám dodají energii na této mateřské nedovolené.

Pokud jste naší službu ještě nevyzkoušeli, tak právě na mateřské to má jednu velkou výhodu. Už stačí děti jen přebalovat, venčit, krmit atd …………., ale už nemusíte děti zavírat, vyndavat a zandavat do auta a trávit poslední váš čas v obchodě. Prostě nákup vyřešíme my za vás. Pokud vás tedy vaše dítě pustí k počítači nebo telefonu :-) Do budoucna chceme i vařit jídlo do sklenic pro celou rodinu s ohledem na ty nejmenší co se do složení jídla týče.

Dobrou chuť :)

O nákup se vám s Davidem postaráme stejně, jako o vlastní….. :-)

OrbisFood.cz

Denis Lochman