Náš příběh

Zrod myšlenky

Před více jak 5 lety, v mých 20 letech, se mi v hlavě zrodila myšlenka rozvozu potravin do domácností s individuálním přístupem k zákazníkovi. Záhy se ke mně přidal David, který byl v té době v prvním ročníku na vysoké škole. Prakticky denně jsme se scházeli po škole a po práci v malém sklepním bytě a rozvíjeli společně myšlenku projektu Orbisfood, v té době ještě s názvem Farma na kolech.

První rok

K prvním narozeninám spouštíme nový e-shop a chtěli bychom vám poodhalit zákulisí naší cesty k němu. Rádi bychom vás tak v duchu filozofie naší firmy otevřeně seznámili s tím, jak vidíme fungování projektu po roce v ostrém provozu.

Jdeme s kůži na trh

Byl to rok sbírání zkušeností. Naučili jsme se všechno o potravinách, které rozvážíme a daleko lépe teď chápeme, co od nás zákazník očekává, ať už jde o kvalitu zeleniny, nebo jen o komunikaci při objednávání. Byli jsme dokonce i u založení nového produktu, vývaru do sklenic, a díky tomu jsme měli možnost prohlédnout si farmářské trhy i z pozice trhovce. Poznali jsme řadu skvělých pěstitelů a výrobců produktů. Je to skvělé místo pro setkávání se s přáteli a samozřejmě nakupování jiným způsobem, než třeba v obchodním domě.

Nečekaně dobré vztahy

Celý rok jsme hledali nové dodavatele a sledovali aktuální trendy v potravinářském i kulinářském světě tak, aby měli naši zákazníci vždy vše, co je zrovna na trhu dostupné v té nejlepší možné kvalitě. Rozvezli jsme stovky objednávek a s řadou pravidelných zákazníků jsme si vybudovali nadstandardní vztahy, ať už při nákupu u nás v prodejně, nebo přes e-shop. Stalo se to pro nás nečekaně novým smyslem a potěšením z práce.

Náš společný sen

Je již přes rok realitou, je tím co nás naplňuje a tím, čím žijeme. Je krásný pocit zhmotňovat vlastní vizi, stejně tak je velmi příjemné, když se najdou lidé, kteří jsou z vaší práce nadšeni. Je to takový ideální koloběh radosti. My děláme naší prací radost naším zákazníků a nám je odměnou jejich spokojenost. Člověka to neskutečně motivuje a společně s podporou rodin jsme to nevzdali, ani když se při nezdarech, které start nového byznysu provází, David propracoval ze života ve sklepním bytě na pohovku v naší kanceláři. Jsme svým rodinám vděční za podporu a pochopení pro náš projekt.

Všem, kteří u nás doposud nakoupili, moc děkujeme a o váš nákup se vždy rádi postaráme.

Orbisfood.cz