Nákupní Caddy

Stále se snažíme vymyslet, jak Vám usnadnit život. Rozvoz potravin do domácností je teprve začátek.

Před rokem jsme přišli s myšlenkou, sestavení jídelníčku každému na míru s pravidelnými závozy potravin do domácností. Přestože nám pomáhali hned tři výžívoví specialisté a profesionální fitness trenér, bylo velice složité se postarat o kompletní jídelníček na míru každému a veliké náklady na tento systém nás nakonec donutily projekt dočasně ukončit.

Stále jsme však tento nápad nezavrhli.

Jistě jste si všimli, že spousta lidí okolo Vás si stěžuje, že je na všechno neustále málo času. Stačí se jít podívat na Národní třídu a všude kolem Vás budou lidé, kteří někam spěchají a netváří se často zrovna šťastně. Z velké části je to způsobené tím, že si lidé neudělají čas na sebe a na stravování, které jejich životní úrovni odpovídá. Proto nastal čas, kdy bych Vám rád představil bezbolestnou revoluci v nakupování, která vám umožní nějaký ten čas získat a zároveň vyřeší i kvalitní přísun potravin do vaší lednice. No jak je to přísloví…..zabijete dvě….teď si nevzpomenu, nevadí.

Představuji Vám unikátní službu a to hned na celém světě, a tou je Nákupní Caddy.

Prvním caddym budu já, Denis Lochman. Více o mě zde:

Nabízím 4 základní odpaly, pardon služby.

1. Konzultaci ohledně vašeho individuálního stravování a to i celé Vaší rodiny .

2. Rozvoz potravin a jejich nejvyšší kvalitu.

3. Mnou uvařená hotová jídla ve stylu moderní kuchyně, bez mouky, cukru a přílišné soli.

4. Nastavení pravidelných závozů potravin jako je mléko, pečivo, zelenina a další čerstvé potraviny.

Na základě znalostí Vašich stravovacích specifikací Vám budu oznamovat tipy, čím můžete obohatit svůj jídelníček nebo co máme třeba zrovna čerstvé a přitom vhodné zrovna pro Vás. Neposlední velkou výhodou je, že se Vám výrazně rozšíří možnost objednávání a to prostřednictvím emailu, messengeru nebo postaru přes sms zprávy. Vaší fantazii, jak vytvořit objednávku pro Caddyho, se prostě meze nekladou.

Orbisfood.cz