Naše výroba: Začínáme freshema

Jak je vyrábíme: Princip je úplně jednoduchý. Používáme vysoce kvalitní odstředivky, které dostanou z ovoce nebo zeleniny i tu poslední kapku. U smoothie se některé časti ovoce a zeleniny mixují, aby vznikla potřebná hustota. Asi si každý řekne, to si udělám doma sám. Je to pravda, avšak v dnešní uspěchané době na to není čas, stejně tak z toho samého důvodu lidé navštěvují restaurace. Díky nám si můžete snadno a rychle vyřešit potřebu dát si kvalitní fresh stejně jako doma.

Složení: Když si doma vymačkáte pomeranč, obvykle do něj nepřidáte cukr, vodu nebo pokud byste měli doma’’ chemickou laboratoř ‘’, nepřidáte ani žádné éčka. Prostě Váš pomerančový fresh bude jen z toho co vymačkáte z pomerančů. A my to děláme stejně !

Trvanlivost: Jelikož do freshů a smoothies nic nepřidáváme, ani tepelně neošetřujeme, čerstvost freshů můžeme jen ovlivnit čerstvostí samotných surovin. Hygiena nám nařídila psát trvanlivost pouze 2 dny, ale my máme vyzkoušené, že freshe vydrží v lednici i déle jak 5 dní. Samozřejmě nejlepší jsou, když je vypijete hned.

Přínosy: Jen málo produktů se může pochlubit takovým kusem nenarušené přírody, kterou v sobě skrývají naše freshe a smoothies. Samozřejmě je potřeba si připustit, že vitamíny a další životabudiče podléhají času, avšak to se vyvažuje právě krátkou dobou spotřeby, vstupními surovinami, které vyrostly na sluníčku a jejich šetrným zpracováním.

Máme image poctivosti a nechceme o ní přijít, proto víme, že do našich frešů dáváme jen pěkné ovoce a zeleninu často v bio kvalitě.

Hlavním přínosem frešů je podpora vašeho zdraví! OrbisFood.cz