Proč nakupovat u nás

Jsme mladá firma s přesvědčením, že jen poctivou prací může v obchodě vznikat oboustranná spokojenost. Tedy jak na straně zákazníka, tak ta naše. Klademe důraz na kvalitu produktů i služeb. Své dodavatele vybíráme převážně z řad českých farmářů a malovýrobců, doplňujeme je o spolehlivé značky a zahraniční producenty. O svého dodavatele se zajímáme v širším kontextu, než jen o produkt a o jeho cenu. Důležitý je pro nás přístup podnikatele ke své práci, zaměstnancům a v neposlední řadě k přírodě. Třeba Vás napadne, jak lze tohle zjistit a že na to máme čas, když to není věc, která se nám přímo zaplatí. Ale pro nás je prioritní spolupracovat se slušnými lidmi, abychom mohli za jejich produkty pevně stát a hrdě říkat, že Vám nabízíme jen to nejlepší. Pokud Vás zajímá více o naší filozofii obchodování, klikněte zde.

Nejsme jen obchodníci

Nejsme pouze obchodníci. Vyrábíme vlastní produkty, jako jsou smoothies, freshe, tvarohové zmrzliny a jogurty. Do budoucna plánujeme i vařit. V ovoci a zelenině se vyznáme a na první pohled poznáme, zda se jedná o zboží od farmáře nebo od zahraničního producenta. S dodavateli máme úzké vztahy a garantujeme původ a kvalitu jejich zboží.

Že nás práce těší, poznáte u všech objednávek. Každou z nich pro vás kompletuje jeden z nás dvou. Jedině když prochází veškeré zboží našima vlastníma rukama, můžeme garantovat, že je v té správné kvalitě. Sami se staráme i o rozvoz a dohlížíme na správné skladování.

Věříme, že s rostoucími zkušenostmi se budeme jen zlepšovat a budovat tak stále důvěrnější vztah s našimi klienty.

Máme web v angličtině

Jako jedni z prvních online obchodů s potravinami jsme tu i pro anglicky mluvící klienty. Proto název Orbisfood, který znamená svět jídla a svět právě kvůli snaze mít komplexní sortiment vysoké kvality od lokálních farmářů a malých producentů z celého světa.

Orbisfood je klasický start-up

Vlastníky jsme jen my dva — Denis Lochman a David Reich, tento stav nám umožńuje nezávislost a svobodné myšlení, které má přímý dopad na směřování projektu. Jsme ti, kteří vybírají dodavatele, zboží připravují a sami i rozváží. Nechceme se stát obřím rozvozem a ztratit kontakt se zákazníky, nebo kvalitní dodavatele nutit být horšími, abychom uspokojili masovou poptávku. Zvolili jsme si poctivou cestu, kterou prosazujeme v obou obchodních vztazích, jak s dodavateli, tak k našich zákazníkům.

Orbisfood.cz