Vánoce s respektem v pohodlí domova

Vánoce jsou především o úctě, respektu a času stráveném s těmi nejbližšími. Je to čas, kdy uctíváme jisté tradice a zvyky. Co nám ovšem přijde o Vánocích opomíjené, je respekt k přírodě a cenným zdrojům, díky kterým se nám žije tak dobře.

OrbisFood nabízí tento rok 2v1. Ušetříme Vám Váš cenný čas, který můžete strávit s rodinou a navíc se postaráme o to, aby i ten nejstarší člen naší rodiny, příroda, se měl taky dobře. Hned po vánočním stromečku, který v naší nabídce asi nikdy nenaleznete, je typickým symbolem Vánoc kapr.

Kapr je podle nás lahodná ryba s relativně malým množstvím kostí a pokud žije v nehnojené vodě, tak si chuťově nezadá s jakoukoliv mořskou rybou. Jsme hrdí, že Vám tento rok můžeme nabídnout šťastného kapra. Takto jsme nazvali rybu, která celý svůj život žije ve vodách, které jsou pro ní přirozené a vhodné. Není nijak uměle dokrmovaná a jeho cesta na Váš stůl je velice důstojná, díky nadšencům z farmy ve Václavicích, jejichž rybník se nachází poblíž Hrádku nad Nisou na Liberecku. Kapříci jsou na podzim přendáni do sádek, kde mají dost prostoru a jsou zpracováni těsně před tím, než k nám 21.12. dorazí.

Tradičně nabízíme také raw cukroví od naší partnerské výrobny raw produktů, nebo třeba luxusní vánoční pečivo od Petite France, ručně dělané z kvalitních ingrediencí. Tentokrát jsme do nabídky zařadili i úžasné domácí bezlepkové cukroví, které peče paní Kovářová. Když jsme ochutnali její cukroví, nepoznali jsme vůbec žádný rozdíl od lepkové varianty, spíše naopak nám cukroví chutnalo ještě více.

Pro ty z Vás, kteří si cukroví a celou štědrovečerní hostinu vyrábějí a kuchtí sami, máme velkoobchodní balení ořechů a másla, které navíc šetří přírodu od zbytečných obalů. A nakonec pro Vás připravujeme také dárkové krabice se spoustou dobrot.

Krásnou předvánoční atmosféru přeji Vám všem. Denis