Zelená smoothie jízda

Nová kolekce Vašich oblíbených smoothie, tentokrát mají všechny odstíny zelené.

Smoothie jsou vyráběny z baby špenátu či polníčku, různých druhů ovoce, ořechů a semínek. Podíl zeleniny a ovoce je vždy 1:1. Aby tělo dobře vstřebalo všechny důležité živiny obsažené například v semínkách, je důležité je konzumovat dokonale rozkousané, což většina z nás nedělá.

V našem kvalitním mixéru se všechny suroviny správně rozmělní a Vy si tak můžete dopřát vysoce výživné smoothie, ze kterého si tělo vezme a lépe vstřebá všechny živiny. Smoothie narozdíl od freshů obsahuje celé kusy ovoce a to i se slupkou, tím pádem i nezbytnou vlákninu, díky které tělo lépe spálí cukr obsažený v ovoci a zasytí až na několik hodin. Proteinové smoothie, bohaté na bílkoviny, si můžete dát ke snídani a energie Vám vydrží na celé dopoledne, ke svačině pak třeba Vitaminovou bombu plnou čerstvého ovoce a lněného semínka nebo méně sladké smoothie na Posílení imunity se zázvorem a čerstvým koriandrem. Mě se nejvíce osvědčilo Jarní osvěžující smoothie s grepem a kustovnicí.

Díky našemu smoothie zkonzumujete několik porcí ovoce a zeleniny. Smoothie můžete popíjet i během dne, naředěné s vodou jako součást pitného režimu. V naší nabídce najdete sladší i méně sladké varianty. Vždy je v jednom koktejlu přiměřené množství ovoce na den. Nic se nemá přehánět, proto pokud si dopřejete sladké smoothie, už nedoporučuji konzumovat víc jak jednu porci ovoce během dne. Zeleninu může každý konzumovat v neomezeném množství. U té platí pravidlo: čím více, tím lépe. Pokud ovšem nejste na zeleninu zvyklí, zvyšujte její množství postupně, pěkné Vám totiž vyčistí střeva :D.

Všem Vám přeji příjemnou jarní očistu organismu :)

Simona Lochmanová