Podívejte se do Pábení. Doslova. Vybrali jsme pro vás sedm nejlepších přednášek a povídání.

Jak vzniklo Pábení a jak se má jako firma?

Měl to být rozhovor o podnikání na volné noze, ale stalo se z toho povídání, které odkrývá příběh o založení Pábení. Jestli chcete vědět, jací jsme, jak přemýšlíme o spolupráci a co znamená pracovat s námi v běhu, pusťte si tohle video, které se natáčelo v našich brněnských kancelářích.

34 minut

Jak hledáme smysl práce v pábení

Co se začne dít, když se copywriter začne ptát po smyslu textů, které píše? A když rozporuje poptávku a místo toho tvoří zadání přímo s klientem? Povídání o metodách, skutečných potřebách byznysu… taky o lidech. Zjistěte, co znamená aplikovat přístup Human Centered Designu a poslechněte si příběh přerodu firmy plné copywriterů v designérské studio.

66 minut

Design Sprint v českém prostředí

Chcete pomoct radnici, aby se jí lépe komunikovalo s hospodskými. S výrobní firmou, která pracuje s plasty, vyvíjíte nový produkt — bez obalu. Máte za úkol sjednotit povědomí o značce a její boudoucnosti v jedné z nejsilnějších neziskovek ČR. 3 absolutně rozdílná zadání, 3 výrazně rozdílných společností. A jeden přístup, který s tím umí pomoct. Poslechněte si přednášku o tom, jak funguje a kde pomáhá.

31 minut

O náborových kampaních v IT firmách

Nindžové, cool fotky z teambulingu a ananasový fresh každý čtvrtek až na stůl. I tak vypadá kreativa některých náborových kampaní. Hledáte cesty, jak při náboru vybočit z řady a neházet kandidáty do emoční propasti? Pusťte si tohle video. Třeba zjistíte, že unikátní se stanete ve chvíli, kdy začnete mluvit pravdu.

19 minut

O copywritingu a obsahové strategii

Maru byla hostem 5. dílu seriálu Copýtko s předními českými copywritery. Jak vnímá obor jako takový a co pro ni znamená rozvíjet se v copywritingu? Povídání nejen o textech, ale třeba i získávání podkladů, testování a tvorbě obsahové strategie.

25 minut

O tvorbě obsahu pro e-shopy

O kvalitním obsahu se pořád mluví, ale jak vlastně vypadá? Kde vzít inspiraci a zjistit, co cílovou skupinu skutečně zajímá? V PeckaPodcastu se dozvíte, jak vypadají dobré podklady, kolik času zabere rešerše a jaké typy obsahu se z pohledu copywritingu pro e-shop tvoří. Povídání o článcích, mikrocopy ale i tom, jak je důležité projektové řízení a správné zvolené online nástroje.

60 minut

O strategii, kampaních a tvorbě produktů

Jak zapojit komunitu na sociálních sítích do tvorby kuchařky? A jak dopředu zajistit, aby to všechno proběhlo úspěšně? Pusťte si otevřené povídání o našem srdcovém projektu s Fitrecepty. Uvidíme střípky z kampaní i tvorby kuchařek, kterých se prodalo přes 100 000 kusů.

26 minut