pbportal
Published in

pbportal

Výpredaje začínajú

Nebudeme si klamať, paintball nepatrí medzi najlacnejšie športy. Každá príležitosť na výhodný nákup je dobrá a obzvlášť pred Vianocami. Blíži sa BLACK FRIDAY a to je čas, kedy si môžete spraviť dvojnásobnú radosť.

Nákupný ošiaľ a nenormálne zľavy našťastie prišli aj do paintballového priemyslu. Black friday je síce až 29. novembra, ale dve spoločnosti prišli so zľavami už teraz.

Prvou z nich je VIRTUE so zľavami až 70%
Ich akcia bude trvať až do 6. decembra, ale chcem vás upozorniť, že každý týždeň majú v ponuke niečo iné. Preto si radšej dopredu pozrite letáčik na ich webe, aby vám niečo neušlo.

VIRTUE black friday

Na webe majú tiež pri každej položke napísane aj dátumy predaja.
Maska, harness, loader, taška — všetko za super ceny.

Druhou firmou je Bunkerkings tiež až 70% zľavami. Zľavy nemajú časovo obmedzené, preto sa netreba tak ponáhľať, alebo stresovať. Bude to zrejme aj preto, že nemajú toho tovaru až tak veľa. Každopádne ak máte zálusk práve na niečo od nich, niet nad čím rozmýšľať.

BNKR black friday

Z ponuky ma najviac zaujali gate, maska, ale aj cover na hlaveň.
Ponuka platí tiež do 6. decembra.

Ešte malý tip pre tých, čo nemajú peňazí navyše. Vianoce sú tu za mesiac a najlepšie čo môžete spraviť, je dať tip svojim najbližším. Aby sa netrápili s výberom darčeka ;)

--

--

--

Našiel si domov priateľov a hráčov paintballu. Pridaj sa k nám a staň sa jeho súčasťou. Čítaj naše blogy, preži to čo prežívame my.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Vladimír Frčo

Vladimír Frčo

Mám rád pokoj, rozvážnosť, adrenalín, akciu a oxymoróny. Som security expert, bloger, paintballový hráč, tréner, … Žijem bežný život obyčajného človeka.

More from Medium

Getting started with free AWS Sagemaker Studio Lab

What is IoT Network Protocol Stack in IoT?.

Let’s start with two myths about memory — Woodmam

CS371p Spring 2022: Randall Crawford Blog 10