En güncel İK içeriğini en çok kullandığınız kanaldan takip etmek ister misiniz?

PeopleBox projesi kapsamında İnsan Kaynakları başlığında özellikle işe alım profesyonelleri için yayınladığımız Blog yazılarımız ve sosyal medya postlarımızda yeni bazı düzenlemeler yaptık. Odaklandığımız nokta, hazırladığımız içeriği en iyi tecrübeyle ve kaçırmadan takip edebilmenizi, sizi sıkmadan sağlayabilmek. Bizi favori sosyal medya kanalınızdan takibe alırsanız çok seviniriz.

Medium — PeopleBox Blog

Medium son dönemde düşüncelerini paylaşmak isteyen tüm internet kullanıcıları arasında popülerleşen bir blog altyapısı olarak karşımıza çıktı. Bu yükselişi çok haklı buluyoruz, bir içerik yayınlarken veya yayındaki yazıları okurken gerçekten rakiplerine oranla iyi bir deneyim sunuyor.

Biz de PeopleBox Blog’u tumblr’daki eski evinden alıp, medium’a taşıdık. Bu şekilde oldukça emek vererek hazırladığımız yazıların daha keyifle okunacağını düşünüyoruz.

Flipboard

Flipboard, okumayı seven tablet kullanıcılarına özellikle önerdiğimiz bir servis. İçerik içinde dolaşırken yarattığı sayfa çevirme algısı da basılı dergi hissiyatına yakın bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

PeopleBox Blog Mag ile kendi blog postlarımızla birlikte, farklı kaynaklardan derlediğimiz içeriği paylaştığımız bir akış tasarladık, sitedeki #MagsWeLove listesine giren yayını buradan inceleyip takibe başlayabilirsiniz.

Instagram

Özellikle Facebook’a satıldıktan sonra popülerliği daha da artan bir kanal olarak Instagram ufak bilgiler vermek, günü neşelendirmek ve hepimize motivasyon sağlamak için hazırladığımız alttaki gibi görselleri paylaşmak için keyifli bir ortam oluşturdu. İnceleyip takip etmek için buraya tıklayın.

Pinterest

8 farklı boarda konularına göre dağıttığımız görsel paylaşımlarımız Pinterest üzerinden yayına yeni başladı. Keyifle gidiyor. Özellikle HR — Humor için neşeli fikirlerimiz var. Takipte kalın.

Tumblr — PeopleBox.tumblr.com

Eski blog altyapımız Tumblr’ı da biraz dönüştürerek kullanmaya devam edeceğiz. Özellikle bu mecranın kullanım alanını daha çok hedefleyen görsel içerikli postları akışımıza dahil ettik.

Tabii ki bu arada içerik yayınlamaya başladığımızdan beri kullandığımız linkedin, facebook, twitter ve Google+ kanalları güncelliğini korumaktalar.

Bu yazı orijinal olarak Barış Kürşat Linkedin Pulse akışında yayınlanmıştır.