İşsiz kalan Obama’nın Mülakatı Nasıl Olurdu?

Image retrieved from: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/07/28/05/36A6210A00000578-0-image-a-66_1469679213899.jpg

Amerika’da 8 Kasım 2016 tarihinde yapılacak olan başkanlık seçimleri sonrası Amerikan halkı ve siyaseti yeni başkanları ile yola devam edecekken, son popüler başkan Obama, haliyle, bir nevi işsiz kalacak.

Amerika’da olabilecek muhtemelen en büyük pozisyondan ayrılan Obama, koltuğunu devrettikten sonra kariyerinin ilerideki bölümlerinde ne yapmayı düşünüyor, bilemiyoruz ancak kendisi geçen haftalarda Late Show’da Stephen Colbert ile bir iş görüşmesi skecinde yer aldı. Politik kişilerin, popüler televizyon şovlarında esprili bir şekilde konuk olmasını Amerikan televizyonlarında görebiliyoruz ve gülebiliyoruz.

— Sizi neden işe alalım? Bize önceki işinizdeki başarılarınızdan bahseder misiniz?
— İklim değişikliğini hızlandıran bazı uluslararası anlaşmaları çözdüm, İran’ın nükleer silah almasını engelledim, 50 yıl sonra Küba ile ilişkileri iyileştirdim…
— Tamam bunu İspanyolca dili konuşma yetkinliği sayalım.

Görüşme sırasında, Amerikan gençliğini, kendi geleceklerinde söz sahibi olmaları amacıyla oy vermeye davet ederken, Snapchat filtrelerinden, başkanlık döneminde karşıtlarının üstelediği konulara kadar göndermeler de içeren bu keyifli mülakatı keyifle izlemenizi dileriz.

Like what you read? Give PeopleBox a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.